Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Access Recovery Toolbox ikon

Access Recovery Toolbox 1.0.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Access Recovery Toolbox – Access Veritabanı Onarma

 

Access Recovery Toolbox bozuk Access veritabanını onarmak için kullanacağınız ücretsiz bir programdır.

Access Recovery Toolbox, bozuk veritabanı analizi, ikili dosyalarının indirilmesinden hemen sonra bir dakika içinde başlatılabilir. Bu uygulama tarafından sağlanan güçlü veritabanı kurtarma hizmeti sayesinde, programı MDB ve ACCDB bozulmasının tüm örneklerine uygulayabilirsiniz. Sizin durumunuzda veri bozulması sorununun temel nedenini aramanıza gerek yoktur.

Erişim Kurtarma Araç Kutusu, tüm veri kurtarma faaliyetlerinin otomasyonunu sağlar, bu nedenle işlenecek girdi belgesini seçmeniz gerekir. Veri bozulması sorunlarıyla karşılaşır karşılaşmaz lütfen bilgisayarınızda kurulu olan bu programın yükleyicisini alın ve Microsoft Windows işletim sistemi için tasarlanmış diğer herhangi bir bilgisayar yardımcı programıyla yaptığınız gibi devam edin.Erişim Kurtarma Araç Kutusu’nun dostu arayüzü, MDB kurtarma aracının kurulumundan sonra birkaç saniye içinde ACCDB veritabanlarının analizinin başlatılmasına izin verir, MS Access geri yükleme uygulamasının talimatlarını takip edin, Erişim Kurtarma Araç Kutusu arayüzünü değerlendirin ve ayrıştırılacak biçim. Bazı ek ayarlar yoktur, bu nedenle Sonraki yazılım tuşuna tıklayarak kurtarmayı hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz, bozuk veritabanlarının yolunu zaten kontrol ettiyseniz ve doğrudur.

MS Access kurtarma hızı kullanımdaki CPU hızına bağlıdır, ancak bilgisayarınızda çalışan diğer uygulamaları devre dışı bırakarak bu faktörü geliştirebilirsiniz. Programın hızı konusunda endişelenmeyin, bu faktör MS Access kurtarma verimliliğini etkilemez, bu nedenle yavaş PC iş istasyonlarında bile en iyi analiz sonuçlarını alabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Access Recovery

 

 

 

 

 

Yazan: meto

Access Recovery Toolbox 1.0.0.0 YAPILAN YORUMLAR