Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Acid Pro ikon

Acid Pro 10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylanmadı)
Loading...

Acid Pro – Müzik Studio Programı

 

Acid Pro, kesintisiz müzik üretimi stüdyo ortamı için çok kanallı kayıt,karıştırma, MIDI sıralama, ve döngü işlevselliği birleştiren bir programdır.

ACID Pro, yaratıcılığın ilham kaynağı ile buluştuğu, her üreticinin müzik yapma hedeflerini gerçekleştirmeleri için tasarlanmış bir programdır. Burası, Kolaylığının profesyonel sonuçlarla el ele gittiği, ACID döngülerinin yaratıcılığınızı açığa çıkardığı ve ileri teknoloji araçların ve efektlerin sofistike katmanlar eklediği yerdir. Yepyeni ACID Pro için tamamen yeni özellikler arasında MIDI Oynatıcı ve  1000 $ değerinde bir ton yeni ACIDized döngü ve efekt var.

Program, güç ve yaratıcılık sunar. ACID’in şık, 64 bit ortamına yüksek kaliteli çok kanallı ses kayıt etme ve süper hızlı kompozisyon için dünyaca ünlü ve yenilikçi ses döngü teknolojisi özellikleri ile katkı sağlar. Yaratımlarınızı mükemmelleştirmek için üstün efektler ve mastering özellikleri ekleme olanağı sunar. Bu program ile müzik yapmak, diğer benzer programlardan daha farklı. Döngü tabanlı teknolojisi olağanüstü, kusursuz ve yaratıcı iş akışınıza yardımcı olur. Chopper, güçlü karıştırma özellikleri ve profesyonel efektler gibi inanılmaz remix seçenekleri bulunuyor.
ACID Pro

 

 

 

Yazan: meto

Acid Pro 10 YAPILAN YORUMLAR