Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Acoustica ikon

Acoustica for Mac 7.4.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Acoustica for Mac – Ses Kayıt ve Düzenleme Programı

 

Acoustica for Mac, kullanıcıların profesyonelce kolayca kayıt yapmalarını ve ses düzenleme sağlamak için özel olarak geliştirilmiş bir yazılım programıdır.

Kullanıcı arayüzü gerçekten karmaşık değildir, bu nedenle herhangi bir kişinin kolayca yolunu bulmasını sağlar. Ana pencerenin üst tarafında Menü Çubuğunu ve uygulamada en çok kullanılan eylemleri içeren butonların bulunduğu bir paneli görebilir, sağ tarafta ise çıkıştaki ses seviyesini ve seviye ölçerleri değiştirebilirsiniz. Burada ayrıca faz korelasyonunu ve FFT analizörlerini de bulacaksınız. Ana ekranın alt kısmında dosya tarayıcısını ve efekt zinciri panellerini görebilirsiniz. Ortada, pencerede en fazla yer kaplayan, içe aktardığınız veya kaydettiğiniz ses dosyalarını görebilirsiniz.

Acoustica Standard Edition, ses restorasyonlarını gerçekleştirebilmeniz için size gerekli tüm araçları da sağlayabilir. Bunlarla, belirli ses dosyalarından arka plan seslerini ortadan kaldırabilecek ve bazı eksik yüksek frekanslı içerikleri düzeltebileceksiniz. Ayrıca, birçoğunuz bu uygulama ile çok kanallı sesi düzenleyebildiğinizi kesinlikle takdir edeceksiniz. Bu, farklı şarkılardan gelen sesleri gerçek zamanlı olarak karıştırabileceğiniz, belirli efektler ekleyebileceğiniz, çapraz geçişler ve hatta zaman çizelgesinden zaman uzatma klipleri oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Yazılım programı, WAV, MP4, MP3, OGG, FLAC ve WMA vb. gibi bir dizi ses formatını ve ayrıca MPEG, WMA ve AVI gibi bazı video formatlarını (ses içe aktarma için) destekler.

 

Acoustica

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Acoustica for Mac 7.4.1 YAPILAN YORUMLAR