Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adaware Antivirus Free 12.10.249

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Adaware Antivirus Free – Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

 

Adaware Antivirus Free, kullanıcıların bilgisayarlarını tüm sanal tehditlerden uzak tutmasına yardımcı olan ve her zaman koruma sağlayan anti-virüs ve anti-spyware koruma çözümü.

Program  bir anti-spyware motoru ile birleştirilmiş bir antivirüs içinde iki yönlü koruma sağlar. Bu kombinasyon, Truva atlarına, çeviricilere, rootkitlere, botlara ve korsanlara karşı güçlü bir kalkan sağlar.

Antivirüs modülü en popüler virüs tehditlerine karşı algılama ve temizleme gerçekleştirirken, casus yazılım önleme çözümü sizi siber saldırılara karşı korurken, verilerinizin ve paranızın çalınmasını engeller.

Ayrıca güvenli olmayan indirmeleri engeller, e-posta tehditlerini tespit eder, sosyal ağlar için parolaları güvende tutar ve ağınızı izler.

Kolay kurulum ve iyi organize edilmiş arayüz

Hızlı bir kurulum işleminin ardından, güvenlik düzeyini belirlemek için bilgisayarı yeniden başlatmak, tanım dosyalarınızı güncellemek ve bilgisayarda bir ilk tarama gerçekleştirmek gerekir.

Uygulama, anlaşılması ve keşfedilmesi kolay, temiz ve çekici bir arayüzde sunulur. Modern bir tasarımla, gezinme panelini ve bilgileri ve mevcut seçenekleri görüntülemek için başka bir paneli kapsar. Sonuç olarak, daha az deneyimli olanlar da dahil olmak üzere, tüm kullanıcı kategorileri kolaylıkla yollarını bulabilir.

Hızlı, eksiksiz ve özel tarama

Bir taramayı gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz üç yöntem vardır: hızlı olanı ve tam veya özel olanı. İlk tarama türü, bilgisayarınızı yalnızca en kritik bölümlerinde (örneğin Windows sistem dosyaları) tararken, tam tarama tüm yerel sürücülerin derinlemesine analizini gerçekleştirir. İkincisi, adından da anlaşılacağı gibi, kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol etmek için tam dizinleri göstererek tarayıcıyı özelleştirmenize ve tarama süresini daraltmanıza olanak tanır.

Ad-Aware, bir virüs veya başka bir tehdit bulur bulmaz, onu karantinaya alma, kaldırma, yok sayma veya yalnız bırakma seçeneğiniz vardır. Taramaları planlamak da mümkündür ve hatta Windows başlangıcında etkinleştirilebilirler.

Dışlama listesi  ve gerçek zamanlı koruma

Gerçek zamanlı koruma, yalnızca bir düğmeye tıklanarak etkinleştirilebilir ve kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınıza zarar vermeden önce algılar. Buna ek olarak, arkadaşlarınızla bir şeyler oynarken canınızı sıkmamak için bir “Oyun Modu” ndan yararlanarak tüm bildirimleri devre dışı bırakmak da mümkündür.

Birden çok dil desteklenir ve tüm ayarlar, bir hatayı kolayca düzeltebilmeniz için varsayılan durumlarına geri yüklenebilir. Bir dışlama listesine öğeler eklemek mümkündür ve çok güvenli olmasa da, tanımları indirme işlemini otomatik olarak etkinleştirebilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

Adaware Antivirus Free

 

 

Yazan: meto

Adaware Antivirus Free 12.10.249 BENZER İÇERİKLER
Adaware Antivirus Free 12.10.249 YAPILAN YORUMLAR