Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Acrobat Reader DC ikon

Adobe Acrobat Reader DC 2023.001.20174

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Adobe Acrobat Reader – PDF Görüntüleme Programı

 

Adobe Acrobat Reader ile, pdf kalitesindeki belgeleri görüntüleyebilir, bu tip belgeleri görüntülerken, belge içerisindeki video ve resimleri de görebilirsiniz.

“Her şeyden önce PDF nedir?” diye soracak olursanız; Portable Document Format; yani ‘Taşınabilir Belge Biçimi‘ anlamına gelmektedir. Daha doğrusu platformlar arası taşınabilir sayısal dosya ve belgeler oluşturmak yada görüntülemek için kullanılan bir görüntüleme formatıdır.

PDF ile hazırlanan belgeler, diğer office belge oluşturucular veya döküman görüntüleyicilere göre çok daha yüksek kalitededir. Hatta herhangi bir metin belgesini bile, resim kalitesinde görüntüleyebilirsiniz. Bu yazılım, yüksek kalitede belgeler oluşturmak ve görüntülemek için Adobe firması tarafında geliştirilmiş ve uzun yıllardır bilgisayarlarda ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş bir pdf görüntüleme yazılımıdır.

Özellikle şirket bazlı evraklar, fiyat listeleri, envanter dökümanları, resmi belgeler, iş başvuru belgeleri ve daha bir çok belge türlerinin görüntülenmesi için tercih edilen bir görüntüleme yazılımıdır. Adobe firmasından sonra, bir çok geliştirici tarafından PDF görüntüleme programları geliştirilmiş olsa bile, en çok tercih edilen Adobe Reader olmuştur.

 Aslında bazı programların yanında entegre olarak kurulsa da, çoğunlukla sonradan kurmamız gereken bir programdır. Bilgisayarların vaz geçilmez bir yazılımı olan bu popüler belge görüntüleyici sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde sitemizden indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Sitemizden indireceğiniz bu yazılımın son sürümü, Windows 10 işletim sistemine göre yeniden güncellenmiştir. Bu yazılım DC sürüm olarak artık Windows 10 ile çalışmaktadır. Bir PDF Görüntüleme Programı  arıyorsanız, bu tam size göre olabilir. İndirme butonuna tıklayarak hemen adobe reader indir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 Adobe Acrobat Reader DC

 

 

Yazan: meto

Adobe Acrobat Reader DC 2023.001.20174 BENZER İÇERİKLER
Adobe Acrobat Reader DC 2023.001.20174 YAPILAN YORUMLAR