Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe After Effects CC 23.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Adobe After Effects CC – Video Düzenleme Programı 🎞

 

Adobe After Effects CC, her türlü video içerik oluşturmak için kullanılan profesyonel bir programdır. Filmlere sinematik başlıklar, tanıtım introları ve geçişler oluşturmak profesyonelce yapılabilir.

Video düzenleme programı olarak, öncelikle ve en önemlisi bilinmesi gereken şey, bu yazılımın büyük bir yükleyici ile birlikte geldiğinden bahsetmek gerekir, bu nedenle indirilmesi, tüm kurulumun üzerinden geçmesi ve yüklenmesi biraz zaman alır. Yazılımı ilk başlatırken Karşılama Ekranı, Adobe After Effects’i çalıştırma şeklinizi optimize etmeye yönelik bazı ipuçları görüntülediğinden hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için kullanışlı hale gelir.

Kullanıcılar yeni bir kompozisyon oluştururken metin dizeleri, düz renkler, kamera, ışıklar ve yeni farklı katmanlar ekleyerek onu özelleştirebilirler. Alternatif olarak, bileşim, bileşenlerinin sorunsuz bir şekilde işlenmesini sağlamak için bir akış şeması olarak görülebilir.

Uygulama aynı zamanda yaygın görüntülerin veya Photoshop tabanlı görüntülerin eklenmesini destekler ve kullanıcılar stilize etme, deforme etme ve parçalama gibi efektler uygulayabilir. Özel bir yüksek kaliteli animasyon elde etmek için tüm öğeler birleştirilebilir, ayarlanabilir ve düzenlenebilir – yeni bir proje için ilham ararken ön ayarlar da kullanılabilir. Adobe Character Animator, Adobe After Effects ile birlikte dağıtılır ve kullanıcılara Photoshop veya Illustrator ile oluşturulan modelleri hayata geçirmek için kullanabilecekleri güçlü bir animasyon aracı sağlar.

Kliplerden nesne çıkarabilme özelliği sağlar. Film sahnelerinde yangın çıkarma, bomba patlaması veya yağmur yağma gibi efektler yapmanızı sağlar. Logo veya karakterlere hareketli animasyonlar verebilirsiniz. Yine aynı şekilde; yeşil perde efektleri ile sahneyi çok farklı bir yerlere taşırsınız. Yeşil perde efektleri kullanarak şehirleri yutan dev dalgalar bile yaparsınız. Tabi bu program ücretli olmakla beraber, gerçekten ciddi eğitim ve tecrübe gerektirmektedir. Özellikle sinemacılık sektöründe de kullanılan video düzenleme programı olarak bilinir.

Adobe After Effects CC

 

 

 

Yazan: meto

Adobe After Effects CC 23.3 YAPILAN YORUMLAR