Advanced System Optimizer 3.11.4111.18511

Advanced System Optimizer – Windows Bakım Programı

 

Advanced System Optimizer, Windows için en güçlü temizleme ve optimizasyon yazılımıdır. Tüm Windows optimizasyon ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı, kullanımı kolay bir çözüm sunar.

Bu program, bilgisayarı optimize etmek için pek çok modülü içerisinde barındırır. Bu modüller sayesinde tek program ile birden fazla optimizasyon seçeneğini gerçekleştirirsiniz. Bilgisayarınızın sabit sürücüsünü temizleyerek ve Windows’u çok daha hızlı hale getirmek mümkündür. Yapacağınız bakım işleri sayesinde, önemsiz ve eski dosyaları depolamanızdan kaldırmak, daha hızlı yanıt ve yükleme süresiyle bilgisayarın hızını arttırmak için size avantaj sağlayacaktır.

Ayrıca, sisteminize veya verilerinize bulaşmadan önce tüm kötü amaçlı dosyaları tespit etme ve kaldırma özelliklerini kullanmanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları ve Truva atlarını uzak tutmak için ayrıca bu programı kullanabilirsiniz. Bu program ile Windows bilgisayarın yeni gibi çalışmasını sağlama imkanı bulacaksınız. Bilgisayarınızı kolaylıkla korumak ve optimize etmek için yerleşik yardımcı programlarla birlikte tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Advanced System Optimizer

PROGRAM İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

Advanced System Optimizer 3.11.4111.18511 BENZER İÇERİKLER
Advanced System Optimizer 3.11.4111.18511 YAPILAN YORUMLAR