Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Advanced Uninstaller PRO ikon

Advanced Uninstaller PRO 13.22.0.42

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Advanced Uninstaller PRO  – Program Kaldırma Yazılımı

 

Advanced Uninstaller pro, bilgisayarınızdaki programları kaldırmak ve kayıt defteri içindeki izleri temizlemek için kullanabileceğiniz profesyonel bir programdır.

Genellikle kullandığımız işletim sisteminin, kendi dahili kaldırma aracı ile bilgisayardan kaldırmak istediğimiz programlar, bazen tamamen kaldırılamayarak, sistemde gereksiz çöp dosyalar bırakırlar. Bu biriken işe yaramaz dosyalar, zamanla bilgisayarın performansını düşürebileceği gibi, çeşitli sistem problemleri oluşmasına da sebep olmaktadır.Bu program ile, kaldırmak istediğiniz program ile , kaldırma işlemi yaparken arkada çöp dosyalar bırakmazsınız. Bunun dışında, programın içerisinde bulunan diğer bakım araçları ile, hataları onarabilirsiniz. Benzer özelliklere sahip bir çok program içerisinden kullanıcı dostu, kolay kullanımlı ve en profesyonel olanlardan biridir. Programın deneme sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Kaldırıcı, başlangıç ​​yöneticisi, temizleyici ve daha fazlası

Araçlar, ana pencereden kolayca erişilebilen farklı kategoriler halinde özenle düzenlenmiştir. Kaldırıcının yanı sıra, “Genel Araçlar” bir hizmetler ve bir başlangıç ​​yöneticisi ve bir başlangıç ​​menüsü temizleyicisi içerir. Ayrıca, bir kurulum günlüğü oluşturarak bir kurulumu izlemek de mümkündür, bu da söz konusu uygulama kaldırıldığında izlerin geride kaldığından emin olmanıza yardımcı olur.

Dosya ve Kayıt Defteri Araçları kategorisi, depolama alanını boşaltmak için yinelenen ve geçici dosyaları silmenizi veya verileri sıkıştırmanızı sağlar. Ek olarak, hataları ve bozuk girişleri kaldırmak üzere kayıt defterini temizlemek veya kayıt defterini optimize eetmek için imkan sağlar. Tüm bunlarla beraber bu uygulama, kayıt defterini yedekleme ve kayıt defterini yedekten geri yükleme özelliği sağlar.

Yerleşik tarayıcı araçları ve premium özellikler

Paket ayrıca, gizlilik koruması için yardımcı olmaya hazır birkaç tarayıcı aracı içerir. Tanımlama bilgileri, tarayıcı geçmişi, geçici dosyalar, eklentiler ve eklentiler veya araç çubukları gibi İnternet ile ilgili verileri yönetmek için programı kullanabilirsiniz. Firefox ve Chrome, Internet Explorer’ın yanında desteklenen iki tarayıcıdır.

Kayıtlı kullanıcılar ayrıca, bilgisayarı en iyi durumda tutmak için bakım görevlerini yürüten günlük bir sağlık denetleyicisi alırlar. Diğer bir premium özellik, kötü amaçlı yazılımları uzak tutmaya ve verilerinizi korumaya çalışan virüs tarayıcıdır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Advanced-Uninstaller-PRO

Özellikler: 

 Program kurulumu yaptığınız zamanlar, bilgisayarınızda ki değişiklikleri takip eder.
 Gereksiz ikiz dosyaları bulup temizleyerek disk alanınızda yer açar.
 Kayıt defteri ve hizmet bakımlarını yaparak, bilgisayarınızın en yüksek hızda çalışmasını sağlar.
 Web tarama geçmişi ve belge açılış tarihlerini siler.
 Dosyaları geri alınamaz şekilde silerek gizliliğinizi korur.

Yazan: meto

Advanced Uninstaller PRO 13.22.0.42 YAPILAN YORUMLAR