Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AIMP Classic ikon

AIMP Classic 5.10.2411

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

AIMP – Ücretsiz Medya Çalar Programı

 

AIMP medya oynatma programı, kullanılan medya oynatıcılar arasında popüler olanlar sıralamasındadır. Rus yapımı olan bu araç, küçük boyutlu ve bir çok ses kodeklerini destekleme özelliğine sahiptir.

Ücretsiz olması ve aynı zamanda Türkçe olması ise daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. İlk zamanlarda bilinen en popüler mp3 çalma aracı winamp iken, zaman içerisinde çok daha fazla gelişmiş özelliklerde mp3 çalma araçları piyasaya çıktı. Gelişen rekabet ortamında, Winamp önceki yıllarda programın dağıtımını durdurma kararı aldı. Bu aşamaya gelinene kadar, popüler mp3 dinleme programları yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştı zaten.Program ses dönüştürme araçları bulundurur ve müzik CD’lerini otomatik algılar. Şarkı geçişlerinde sesi kısarak geçiş sağlar. Bir başka özelliği ise, radyodaki parçaları kayıt etme  özelliğidir. Kullandıkça daha fazla özelliklerden faydalanacağınız ve seveceğiniz bir medya çalar programıdır. Bilgisayarı şarkı veya film oynatmak için kullandığınızı düşünürsek, uygulamanın akıllı tasarımına uyum sağlamakta herhangi bir zorlukla karşılaşmamalısınız. Ek olarak, İnternetten indirilebilen çeşitli arayüzlerle daha da geliştirilebilir.

İlk kurulum sonrası işlem, uygulamanın varsayılan olarak belirli formatları oynatıp oynatmayacağını ve hangilerini belirlemektir. MP3, AAC, FLAC, MAC, M3U, OGG, OPUS, RMI, TTA, WAV ve WMA gibi öğelerle ilişkilendirme seçeneklerinin listesinin oldukça etkileyici olduğunu göreceksiniz. En kullanışlı özelliklerden biri dönüştürücü özelliğidir. Kullanımı kolay ayrı bir pencerede çalışır. Ancak, yalnızca birkaç biçime dönüştürme yeteneğine sahiptir, ancak liste modüller ve eklentiler yüklenerek genişletilebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AIMP

 

 

Yazan: meto

AIMP Classic 5.10.2411 YAPILAN YORUMLAR