Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ajan Ransack ikon

Ajan Ransack 2022 Build 3349

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Ajan Ransack – Dosya ve Klasör Arama Programı

 

Ajan Ransack, standart ve gelişmiş arama ölçütleri kullanarak, bilgisayarınızdaki dosyaları bulmak ve açmak için kullanacağınız bir programdır.

Adının ajan olduğu sizi korkutmasın. Bilgisayarınızda ki veya ağ sürücülerinizde ki dosyaları bulmak için ücretsiz bir dosya arama aracıdır. Hem kişisel hem de ticari kullanım için ÜCRETSİZ olan Lite modunun yanı sıra isteğe bağlı ödeme özellikleri içeren bir Profesyonel moda da sahiptir. İlk olarak Nisan 2000’de yayınlanan Agent Ransack masaüstü arama uygulaması, insanların 19 yıldan uzun bir süredir dosya bulmasına yardımcı oluyor.

Uzmansanız, sonuçların beklenen sonuçlar olduğundan emin olmak için aramaya daha fazla filtre uygulayabilirsiniz. Daha kesin olarak, hedef dosyaların sahip olması gereken yaklaşık boyuttan bahsedebilir veya oluşturulan, değiştirilen veya en son erişilen tarihi belirleyebilirsiniz. Söylemeye gerek yok, bu ayrıntıları bilmiyorsanız, bunları devre dışı bırakabilirsiniz.

Program, arama işlemi tamamlandıktan sonra, algılanan dosyalarla ilgili bir özet görüntüler ve uygulamadan çıkmadan içeriklerini ön izleyebilirsiniz. Bu şekilde, aradığınız dosyanın yolunu kolayca kopyalayabilir veya klasörü açabilirsiniz. Sitemizden indireceğiniz sürüm, taşınabilir sürüm olup kurulum gerektirmez.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ajan Ransack

 

Yazan: meto

Ajan Ransack 2022 Build 3349 YAPILAN YORUMLAR