Alarmset ikon

Alarmset 6.0.05

İçeriğimize Oy Verin!
[Total: 1 Average: 5]

Alarmset – Masaüstü Alarm Programı

 

Alarmset, Melsis Electronics tarafından geliştirilen ve alarm yazılımları içinden bilinen en eski ve kullanışlı  yazılımlardan biridir.

Alarmset oldukça fonksiyonel bir uygulama olarak, istediğiniz bir saatte bilgisayarınızın kapanmasını, yeniden başlamasını veya herhangi bir medya ortam dosyasının çalmasını sağlayabilir. Sadece saate göre olmamakla beraber, gerçekleşmesini istediğiniz eylemler ile ilgili bir tarih belirleyebilirsiniz.

Programın yapımcılarının, program ile ilgili olarak yaptıkları açıklama ise şöyle;

Yeni nesil bir program ile tekrar karşınızdayız. Alarmset 6 yı tasarlarken bir alarm programından bekleyeceğiniz her şeyi bir araya toplamaya çalıştık. Masanızda veya evinizde kullandığınız çalar saatleriniz ve elektronik kol saatlerinizdeki özellikleri de bilgisayarınıza taşıdık.

Alarmset 5.x için siz kullanıcılarımızdan gelen tüm önerilerinizi de titizlikle değerlendirdik. Tüm özellikleri Alarmset 5.x serisinin sağlam altyapısı üzerine kurduk ve yeni özelliklerimiz için bilgisayarınızın performansını düşürmeyecek şekilde en iyi optimizasyonları uyguladık. Bilgisayarda alarm kurmak için program arayanlar, bunu bir seçenek olarak değerlendirebilir.

alarmset

Programın özellikleri;

 Program genel olarak ayarladığınız tarih ve saatte alarm vererek sizi uyarır.
 Alarm için ortam dosyası (Ses – Müzik – Film) seçerek bu dosyanın alarm sırasında oynatılmasını sağlayabilirsiniz.
 Alarm için hatırlatıcı bir not bırakılabilir.
 Programın fon (arka plan) rengini değiştirebilir veya istediğiniz bir resim dosyasını fon olarak yükleyebilirsiniz.
 Resim dosyasını fon olarak yüklediğinizde, program üzerindeki saat, alarm gibi etiketlerin zor görülmesi veya görünmemesi durumuna karşı bu etiketlerin rengini değiştirebilirsiniz.
 Windows XP ile tam uyumludur. Program için en iyi görünüm ve en iyi çalışma performansı Windows XP İşletim Sistemi ve 32 bit Renk Kalitesi altında alınır.
 Program normal çalışma anında çok çok az işlemci kullanacak şekilde tasarlandığından sisteminizin performansını düşürmez.

 

 

 

 

Yazan: meto

Alarmset 6.0.05 YAPILAN YORUMLAR