Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ALLPlayer ikon

ALLPlayer 8.9.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

ALLPlayer – Altyazılı Video Oynatma Programı

 

ALLPlayer, alt yazılı filmler için, Otomatik download etme ve tüm video formatlarını destekleme özelliğine sahiptir. Oynatma sonrasına bilgisayarı kapatmaya programlama özelliğine de sahip bu programı  ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Hata düzeltmeleri üzerine yoğunlaşan Polonya’daki en popüler film oynatıcısının bir sonraki sürümüdür, ancak kullanıcılar tarafından beklenen bazı yeni seçenekleri de ekledi.

Program, 4K desteği, UltraHD veya WebM gibi en son ses ve video standartları için geliştirilmiş desteği olan yeni bir motor, ayrıca görüntülenen alt yazıların kullanımında ve kalitesinde iyileştirmeler sunuyor. Opensubtitles.org’a bağlanarak seçilen dilde mükemmel eşleşen altyazıları otomatik olarak indirir.

Ayrıca, programın bir müzik çalar ve İnternet radyosu olarak hizmet veren kullanıcıların istasyon listesini günlük olarak güncelleyeceği ve kullanıcıları memnun edecek yeni bir çalma listesi var. Çalma listesine yerleştirilmiş olan arama motoru, diskteki müzik parçasını veya filmi kolayca bulmanızı sağlar. Filmler ve diziler için eşleşen altyazıların otomatik olarak indirilmesi için çok faydalı bir fonksiyona sahiptir. Bu özellik aynı zamanda internetten video akışı yaparken de çalışır. Program, Android ve iOS ile bir akıllı telefon kullanılarak da çalıştırılabilir.

Bunun dışında akıllı telefonlardan ve tabletlerden Windows’tan daha çok bilinen modern bir program arabiriminde kullanılabilirliği için yapılan değişiklikler fark edilecektir.  Programın arayüzü akıllı telefon uygulamaları arayüzü gibi tasarlanmış  görünmektedir. Mobil kullanıcıları unutulmadı tabi.  Onlar için Android 5.0 Lollipop ile uyumlu bu program Android  müzik çaları çalıştırmak için uygun bir uzaktan kumanda uygulaması hazırlandı. Güzel bir video oynatma programı arıyorsanız, bunu da denemelisiniz.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

ALLPlayer

PROGRAM VİDEOSU

Özellikleri:

 Kullanması KOLAY ev Tipi video-ses oynatıcı
 Filmlere Otomatik Olarak Uygun Dilde altıyazıyı indirir
 Bedava Video Dönüştürme Programı
 Filmin kapağı hakkındaki BİLGİLERİ indiriyor
 Filmi 2 Ayrı monitörde Gösteriyor
 Bedava DivX altyazı mux / demux Programı
 KOLAY Video editörüne sahiptir
 Menü editörüne sahiptir
 Dolby Surround, 3D Ses SPDIF .
 En Iyi MKV DivX Plus çalar
 Playlist ekolayzır.
 Rar dosyasını çıkartmadan içindekileri açma ÖZELLİĞİ

 

 

 

 

Yazan: meto

ALLPlayer 8.9.1 YAPILAN YORUMLAR

  • gÖKŞEN
    3 sene önce

    çOK GÜZEL BİR MEDYAÇALR