Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AlterCam ikon

AlterCam 6.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

AlterCam – Harika Web Kamerası Yazılımı

 

AlterCam, kamera görüntüsüne efektler eklemek suretiyle, daha ilginç ve eğlenceli hale getirmenizi sağlar.

İnternet bağlantı hızı, artık çoğu insan için rahatsız edici olmadığından,  arkadaşlar veya aile üyeleri ile çevrimiçi sohbet etmek söz konusu olduğunda yaygın ve neredeyse vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi. Bundan sonra dikkatler artık video kalitesine ve onu geliştirmek için uygulanabilecek çeşitli görüntü efektlerine çevrildi.

AlterCam , web kamerası akışını değiştirmek için çeşitli efektler uygulayarak görüntülü sohbet oturumlarına biraz eğlence eklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Seçenekler gri tonlamalı, negatif ve mozaik efektler içerir ve istediğiniz sonucu elde etmek için bunları istediğiniz şekilde birleştirebilirsiniz. Değişiklikler, yerleşik bir web kamerası görüntüleyicisi olan program içinde ön izlenebilir. Programın diğer kullanışlı özelliklerinden biri, efektleri aynı anda birden fazla uygulamaya gönderebilme ve aynı zamanda birden fazla örnek açmaya çalıştığınızda genellikle ortaya çıkan “Web kamerası meşgul” hatasını ortadan kaldırabilmesidir.

Ortamı değiştirmek ve arkadaşlarınızı eğlendirmek için web kamerası videonuzun üstüne bindirme görüntüleri ekleyebilirsiniz. Mevcut seçenekler arasında TV ekran çerçeveleri, kelebekler, çiçekler ve video penceresini süslemek için kullanabileceğiniz diğer çeşitli çerçeveler bulunur. Hazır görüntülerden memnun değilseniz, uygulama hem kaplama hem de altlık efektleri olarak kendi kreasyonlarınızı eklemenize olanak tanır.

Program, en yüksek kaliteli videoları yayınlamanıza ve bindirme efekti için ayrıntılı görüntüler kullanmanıza olanak tanıyan 1080p çözünürlük için tam HD desteğiyle birlikte gelir. Bilgisayarınıza bağlı birden fazla web kamerası varsa, uygulama hepsini algılayabilir ve efektlerin uygulanacağı tercih edilen kaynak cihazı seçmenize olanak tanır.

Programı kurduktan sonra, sisteminizde yeni bir sanal web kameranız olacak. Herhangi bir olası kaynaktan gelen efektler içeren video bu web kamerasına yayınlanacaktır. Videoyu efektler uygulanmış olarak iletmek için Skype ve diğer web kamerası yazılımınızı “AlterCam Virtual Camera” olarak değiştirin!

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AlterCam

 

Yazan: meto

AlterCam 6.1 YAPILAN YORUMLAR