Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Alternate Pic View 3.250

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Alternate Pic View – Resim Görüntüleme Programı

 

Alternate Pic View yardımıyla karmaşık prosedürlerden geçmek zorunda kalmadan görüntüleri  görüntüleme ve resimleri düzenleme işlerinizi halledebilirsiniz.

Windows yerleşik bir resim görüntüleyici sunar, ancak bu konuda kullanabileceğiniz güçlü üçüncü taraf programları da vardır. Program resim dosyalarını görüntülemenizi ve bazı ayarlamalar yapmanızı sağlayan bir programdır. BMP, JPG, PCX, TGA ve WMF dahil birçok formatı destekler.

Çeşitli düzenleme araçlarıyla birlikte gelir

Uygulamanın arayüzü tanıdık ve kullanımı kolaydır. Alanın çoğu, boyuta göre otomatik olarak ayarlanan önizleme alanıdır. Üstteki araç çubuğu çeşitli işlevleri barındırır. Görüntüler, dosya tarayıcısı veya ‘sürükle bırak’ yöntemiyle içe aktarılabilir.

Bu nedenle, geri alma ve yineleme işlevlerinin yanı sıra çizgi, ok, dikdörtgen, serbest el, dolgu, metin ve kalem gibi bazı temel düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz.

Ancak aynı zamanda yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, tam ekran moduna geçebilir, slayt gösterisi oluşturabilir, küçük resim görüntüleme modunu etkinleştirebilir, bir seçimi kırpabilir ve Alternatif Resim Görünümünün EXIF ​​/ IPTC bilgilerini korumasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı efektlerle geliştirin

Alternatif Pic Görünümü, resimlere çeşitli efektler uygulamanıza olanak tanır; Sadece birkaç isim vermek gerekirse, döndürme, ayna, çevirme, ters çevirme, keskinleştirme, bulanıklaştırma, kontrast, parlaklık, pikselleştirme, gürültü ve kırmızı göz giderme etrafında dönerler.

Grafik düzenleme aracı, klavye kısa yollarını ve arayüz için birden çok dili destekler, iyi bir yanıt süresine sahiptir ve kullanıcı belgelerini içerir. Testlerimiz boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadık; Alternatif Pic Görünümü testimiz boyunca donmadı, çökmedi veya hata iletişim kutularını açmadı. Sezgisel düzeni sayesinde, daha az deneyimli kullanıcılar bu uygulamada yollarını kolayca bulabilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Alternate Pic view

Özellikler:

Slayt gösterisi
Küçük resimler
Çizim aletleri
Çeşitli resim formatları
Çini resimleri
Resimleri birleştirin
Boyut resimleri / uzatın
Toplu konuşma / boyutlandırma
DLL ve EXE dosyalarından simge çıkarma
Seçimi dosyaya kaydet
Dosya özellikleri
EXIF / IPTC bilgilerini saklayın
Kırmızı göz azaltma
Ölçek renkleri
Renkleri döndür
Çizim okları
Çok sayfalı TIFF’ler
Resimleri karşılaştır
Animasyonlu GIF’ler oluşturun / düzenleyin
Resim ara
Tüm sayfaları veya bir dizi çok sayfalı GIF / TIF’i yazdırın
Resimler için otomatik kaydetme
E-posta ile resim gönderin
ASCII TXT dosyalarını kaydedin / saklayın

 

 

Yazan: meto

Alternate Pic View 3.250 YAPILAN YORUMLAR