Alternate Shutdown ikon

Alternate Shutdown 1.320

Alternate Shutdown – Bilgisayarı Otomatik Kapatma

 

Alternate Shutdown yardımıyla belirli saat ve tarih aralıklarından sonra veya bilgisayarı belirli bir zamanda otomatik olarak kapatmak için zamanlama yapmanızı sağlar.

Alternatif Kapatma, belirli bir süre sonra veya kesin bir tarih ve saat ayarında bilgisayarı otomatik kapatmak için arketipik uygulamadır. Bunun da ötesinde, bilgisayarınızı yeniden başlatma veya hazırda bekletme moduna gönderme gibi birkaç basit ve kullanışlı seçenek daha bulunmaktadır.

Kapatma işlemini askıya alma ve iptal etme alışkanlığına sahip can sıkıcı uygulamalarla uğraşıyorsanız, bu durum için özel olarak tasarlanmış bir özellik de vardır. Uygulama bilgisayarınıza saniyeler içinde ve herhangi bir özel dikkat gerektirmeden kurulabilir. Biraz sınırlı özellik seti göz önüne alındığında, arayüz beklendiği gibi oldukça basit bir arayüzdür.

Temel olarak, bu uygulama ile çalışmak esas olarak iki kapatma yönteminden birini seçmeyi ve tüm denkleme bir yeniden başlatma, hazırda bekletme ve sözde “Force” parametresi ekleyerek, hepsi sadece belirlenmiş onay kutularını tıklatarak gerçekleştirilebilir. .

Tabii ki, neredeyse uygulamanın PC’niz kapanmadan önce kalan süreyi gösteren doğru bir zamanlayıcı sağladığını söylemeye gerek yok. Her şey göz önünde bulundurulduğunda, Alternatif Kapatma’yı kullanmaya başlamadan önce, özellikle “Add force parameter” işaretliyse, çalışmanızı kaydetmek iyi olacaktır.

Alternate Shutdown

Yazan: meto

Alternate Shutdown 1.320 YAPILAN YORUMLAR