Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Amazon Prime Gaming – Oyun İndirme Platformu

 

Amazon Prime Gaming, ücretli ve ücretsiz oyun indirme platformudur. Bu platformda indirdiğiniz oyunlara ömür boyu sahip olursunuz.

Ayrıca, her ay özel oyun içi ganimetler, ücretsiz oyunlar, ücretsiz Twitch.tv aboneliği ve Amazon Prime’a dâhil olan her şeye sahip olma imkanı elde edersiniz.  Bununla beraber, Her ay bu platforma gelerek gelip ganimetinizi isteyin. Talepte bulunduktan sonra oyun hesabınızı bağlamanız yeterli, ganimetiniz oyunda sizi bekliyor olacak. Yine aynı şekilde, bu platformda oyunlar, elektronik cihazlar, özel markalar ve indirimler için Kaçmaz Fırsatlar’a sahip olabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming, oyun haricinde pek çok fırsatı sizlere sunmaktadır. Örneğin; evdeyken veya hareket hâlindeyken konsolunuzdan, telefonunuzdan, akıllı TV’nizden ve daha pek çok cihazdan video izleme imkanı da sağlar. Bu videoları HD kalitesinde sınırsız izleme ayrıcalığı sağlar. Aynı şekilde, Tom Clancy’s Jack Ryan, The Grand Tour, The Tick ve daha birçok TV programını izleyebileceğiniz tek yerdir. Bu platformun ayrıcalıklarından faydalanmak için, Ücretsiz 30 günlük deneme süresi veriliyor. Deneme süresinin ardından aylık sadece 7,90₺. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Amazon Prime Gaming2

Yazan: meto

Amazon Prime Gaming YAPILAN YORUMLAR