Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AMD Ryzen Master 2.10.3Build 2419

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

AMD Ryzen Master – AMD Hızlandırma Programı

 

AMD Ryzen Master uygulaması, AMD’nin kendisi tarafından tasarlanan ve piyasaya yeni sürülen AMD Ryzen yonga setine sahip kullanıcıların, daha yüksek performans elde etmek için işlemcinin parametrelerini ayarlamasını sağlar.

Sistem performansını dilediğiniz gibi kontrol edersiniz

AMD Ryzen Master, performans ayarı için yer bırakır, ancak hız aşırtma potansiyeli sistem konfigürasyonuna (yani anakart tipi, işlemci vb.) bağlıdır. Bu program, size hız aşırtma marjından yararlanma ve hesaplama hızını artırmak için belirli parametreleri ayarlama fırsatı sunar.

Uygulamayı kullanmadan önce, lütfen herhangi bir işlemcinin orijinal teknik özellikler dahilinde çalışmak üzere tasarlandığını dikkate alın. Bu nedenle, hız aşırtma yazılımının kullanılması (AMD tarafından sağlanmış olsa bile), işlemci ve bellek veya ana kart gibi diğer sistem bileşenlerinde meydana gelen hasarlar ve olası bir garanti geçersizliği dahil olmak üzere bazı riskler ortaya çıkarır.

Bellek saatlerini ayarlayın ve voltajları değiştirin

AMD Ryzen Master, ek sistem performansı sağlamak için CPU’yu ayarlayabilir. Çekirdekleri devre dışı bırakabilir ve her çekirdek için ayrı hız değerlerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulama, farklı CPU voltajlarını denemenizi ve CPU bellek saatlerinde stok değerinin üstünde veya altında ayarlamalar yapmanızı sağlar. Özel parametreleri saklamak için kullanabileceğiniz birkaç profil vardır. Fabrika ayarlarının dışındayken CPU’yu yakından takip etmek hayati önem taşıdığından,  CPU’nun tüm çekirdeklerinin bir listesini görüntüler ve CPU’nun sıcaklığı ve en yüksek hızı ile ilgili gerçek zamanlı bilgileri gösterir.

Hızı artırmak için varsayılan CPU özelliklerinin dışındaki parametrelerle denemeler yapın

Yeni CPU’larını denemek ve sistem yapılandırmalarına bağlı olarak hangi gücü elde edebileceklerini görmek isteyen meraklılar için özel olarak tasarlanmış bir hız aşırtma uygulamasıdır. Ancak, ortaya çıkan saat frekanslarının ve CPU voltajlarının donanıma, soğutma sistemine ve dış sıcaklığa bağlı olduğunu unutmayın.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Sistem gereksinimleri

  • AM4 soket altyapısında AMD Ryzen İşlemci ailesi

AMD Ryzen Master

Yazan: meto

AMD Ryzen Master 2.10.3Build 2419 BENZER İÇERİKLER
AMD Ryzen Master 2.10.3Build 2419 YAPILAN YORUMLAR