Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Amiti_Antivirus_ikon-removebg-preview

Amiti Antivirus 2022 25.0.840

Amiti Antivirus – Antivirüs Yazılımı

 

Amiti Antivirus, kişisel ayarlar ile  belirli programları hariç tutan bu uygulama ile bilgisayarınız için virüslere ve truva atlarına karşı  koruma sağlarsınız.

Amiti Antivirus, bilgisayarınızın ve üzerinde saklayabileceğiniz kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak için uygun araçları sağlamak üzere tasarlanmış güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılım yardımcı programıdır. Oldukça uzun bir kurulum döneminden sonra, program sistem tepsisinde otomatik olarak başlatılır ve ihtiyacınız olduğunda erişmenize olanak tanır. İsteğe bağlı olarak, PC’nizdeki belirli öğeler üzerinde tarama yapmanıza izin vererek Windows bağlam menünüze de entegre olabilir.Programın ana penceresi, ‘Son Gerçekleşen Tarama’, ‘Toplam Kötü Amaçlı Yazılım Algılandı‘, ‘Kafesteki Dosyaların’ sayısı ve bilgisayarınızın herhangi bir bulaşmaya karşı korunmasını sağlayan diğer birkaç ayrıntı dahil sisteminizin ‘Durumunu’ görüntüler. Uygulamanın ‘Tara’ bölümü, hangisiyle çalışmak istediğinize bağlı olarak sisteminizi analiz etmek için çeşitli seçenekler arasından seçim yapmanızı sağlar. ‘Hızlı Tarama’, büyük dosyaların hiçbirine bulaşmadığından emin olmak için hızlı bir doğrulama gerçekleştirirken, ‘Sistem Taraması’ dış saldırılardan kaynaklanan herhangi bir hasar veya bozulma için önemli dosyaların durumunu arar.

‘Tam Tarama’, PC’nizdeki her bir öğeyi doğrulamanızı ve sisteminizin uzak köşelerinde herhangi bir bulaşma, virüs veya başka kötü amaçlı yazılım türü olmadığından emin olmanızı sağlar. Son olarak, ‘Özel Tarama’ bilgisayarınızdaki belirli bir dosyayı veya klasörü seçmenize ve herhangi bir tehdit oluşturup oluşturmadığını belirlemek için analiz etmenize olanak tanır.

Program bir enfeksiyonla karşılaşırsa, öğeyi ‘Sonsuza Kadar Sil’ veya ‘Geri Yükleme’ yapabileceğiniz ‘The Cage’ e gönderilir. Program ayrıca belirli koşullar altında kullanıcı tanımlı aralıklarla gerçekleştirilebilen bir tarama zamanlayıcı da sunar. Dahası, size bir ‘Sistem Taraması’ndan hariç tutulması gereken nesneleri içeren bir’ Saklama Listesi ‘oluşturma olanağı sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Amiti Antivirus

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Amiti Antivirus - Antivirüs Yazılımı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Amiti Antivirus 2022 25.0.840 BENZER İÇERİKLER
Amiti Antivirus 2022 25.0.840 YAPILAN YORUMLAR