Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AMPlayer_ikon-removebg-preview

AMPlayer 6.9.7.941

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

AMPlayer – Ücretsiz Medya Oynatıcı

 

AMPlayer, ortak bir donanım oynatıcının tüm özelliklerine ve kontrollerine sahip, tamamen işlevsel bir medya oynatıcısıdır.

Kişisel bir bilgisayarda veya TV ekranında (bilgisayar ekran kartı çıkışı TV girişine bağlıysa) tüm video spektrumunu deneyimlemenize olanak tanır. AMPlayer kullanarak MPEG, AVI, WMV, MP4 gibi hemen hemen her dosya uzantısına sahip videoları açmak için hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, herhangi bir formatta ses parçaları ekleyebilir ve herhangi bir zevke ve stile kişisel çalma listeleri oluşturabilir ve bu arada görselleştirmeleri izleyebilirsiniz.

Görüntüleri ve bunları bir slayt gösterisi olarak izlemek, surround efekti ve bir sinemadaymış gibi verdiği his, düzenli stereo filmlerin ses kalitesini gelişmiş ses kalitesiyle profesyonel sanat eserleri olarak seslendirme gibi bir çok heyecan verici özelliklere sahiptir. Bu program, kullanıcının farklı türdeki medya dosyalarını oynatmasına izin verir. Tek yapmanız gereken oynatmak istediğiniz kaynak dosyaları seçmek ve Oynat’ı tıklamaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AMPlayer

 

 

Yazan: meto

AMPlayer 6.9.7.941 YAPILAN YORUMLAR