Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Antivirus Removal Tool 2023.05

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Antivirus Removal Tool – Antivirüs Temizleme Aracı

 

Antivirus Removal Tool, sisteminizde bulunan ve hala çalışan antivirüs yazılımlarını tespit etmek ve bu antivirüs programlarını kaldırmak için kullanılır.

Başka bir antivirüs çözümüne geçmek istiyorsanız, önce yüklediğiniz çözümü kaldırmanız önerilir. Ancak bazı durumlarda antivirüs, kendisi veya bileşenleri bozuk veya eksik olduğu için kaldırmanıza izin vermez. Bu program ile bu sorunu kolayca çözersiniz.

Yüklü mevcut antivirüs çözümlerini otomatik olarak algılar

Uygulama taşınabilirdir, bu nedenle herhangi bir şekilde yüklemenize veya yapılandırmanıza gerek yoktur, bunun yerine arşivi istediğiniz konumda açabilirsiniz. Program, sisteminizde tespit edilen mevcut antivirüs çözümlerini görüntüleyen tek pencereli, kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.

Muhtemelen ima ettiğiniz gibi, ürünü seçmeniz ve ardından kaldırmak için Çalıştır düğmesine basmanız yeterlidir. Geliştiriciye göre, uygulama, Windows yerleşik işlevselliği ve üretici tarafından sağlanan özel yükleme olmak üzere iki yöntem kullanarak kaldırılır.

Aracın, mevcut performansınızı etkileyebilecek veya etkilemeyebilecek geçmiş antivirüs kurulumunu belirlemeye de yardımcı olabileceğini belirtmekte fayda var. Sonuçlar ağaç görünümünde düzgün bir şekilde görüntülenir ve içeriği keşfedebilir ve gereksiz dosya ve klasörleri kaldırabilirsiniz. Daha iyi performans için sürekli olarak geliştirilen ve bu nedenle güncellenen bir programdır. Sayfamızdan en güncel sürümü indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Antivirus Removal Tool

 

 

Yazan: meto

Antivirus Removal Tool 2023.05 YAPILAN YORUMLAR