Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Any Video Converter Free ikon

Any Video Converter Free 7.1.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Any Video Converter Free- Medya Dönüştürücü

 

Any Video Converter Free, ücretsiz olarak dağıtılan bir medya dönüştürme programı. Bu işi ücretsiz yapan program sayısı gerçekten çok az.

Milyonlarca mutlu kullanıcıyla Bedava Video Dönüştürücü! 100+ giriş, 160+ çıkış. % 100 kayıpsız kalite, NVIDIA NVENC ile kodlamayı hızlandırdı. Ayrıca 4K Video indirme özelliğine sahiptir. Ayrıca bilgisayarınızdan video çeker veya Internet’ten indirir ve onları istediğiniz herhangi bir formata dönüştürür. Program, sınırlama ve sıfır maliyet ile tasarlanmıştır.

Her cihaz üreticisi, ürünleri ile en yüksek uyumluluğa sahip kendi tercih edilen formata sahip olabilir. Bu program ise, kliplerinizi çok çeşitli mevcut biçime dönüştürecektir. Program, videonuzu içe veya dışa aktarmak için DivX formatını bile destekler. Yalnızca çıktı formatını özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda video boyutunu ve kalitesini de ayarlayabilirsiniz, klibi kırpabilir veya ses bit hızını ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz sesi kapatabilirsiniz.

Kendi videolarınızı diskten ekleyebilir veya bağlantıyı sağlayıp aramayı yazılımın yapmasına izin verebilir, ardından her şeyi farklı bir formata dönüştürebilirsiniz. Yazılım, sağlanan URL’lerden videoları indirme imkanı sağlar. Çıktı dosyanızı üzerinde bir filigran ile veya belki özel bir metinle kişiselleştirmenize izin verilir. Videoları  kırpma ve isterseniz birden fazla dosyayı birleştirme suretiyle kendi video montajınızı oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir video dosyasını ÜCRETSİZ olarak herhangi bir formata zahmetsizce dönüştürmenize olanak tanır! Bu program ile, CD ripper ve CD’lerden ses parçaları rip, ses parçaları, ses veya arka plan müziği videolardan ayıklayabilirsiniz. İşte en can alıcı yeri; YouTube, Facebook, VEVO, Vimeo, SoundCloud, Dailymotion, Vimeo, Metacafe, Howcast, Niconico ve diğer 100+ sitelerden video ve müzik indirmenizi ve videoları ve müzikleri herhangi bir formata dönüştürüp DVD’ye yazdırmanızı sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Any Video Converter Free

 

Yazan: meto

Any Video Converter Free 7.1.6 BENZER İÇERİKLER
Any Video Converter Free 7.1.6 YAPILAN YORUMLAR