Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AnyDesk 5.2.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AnyDesk  – Uzak masaüstü bağlantısı programı

 

AnyDesk, uzak bilgisayar erişimi sağlamak amacı ile geliştirilmiş ücretsiz bir uzak erişim programı.

Bu amaç ile geliştirilmiş bir çok program olduğu biliniyor. Fakat bu program, uzak masaüstü bağlantı programı olarak çıtayı biraz daha yükseltmiş ve beklenenin üstünde özellikler sunuyor. Program oldukça iddialı. Özellikle dünyanın en hızlı uzak masaüstü bağlantı programı olduğu konusunda çok iddialıdır.

Bu program en hızlı uzak bağlantı programı olarak sizlere kolaylıklar sunar. Seyahat halindeyken, evde ki bilgisayarınıza erişebilmek için kullanabilirsiniz. Yada tatilde çektiğiniz videoları arkadaşlarınızın izlemesini sağlayabilirsiniz. Yada arkadaşlarınız ile grup çalışmaları organize edebilirsiniz. Hepsini bu yazılım sayesinde yapmanız mümkün. Ücretsiz ve Türkçe sürüm olan bu programı hemen indirerek kullanabilirsiniz.

AnyDesk

Özellikler:

Çevrimiçi toplantı ve sunumlarınız sırasında ya da dünyanın başka köşelerinde, aynı belge üzerinde çalışırken kolayca iletişim ve iş birliği kurmanızı sağlar.

Bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapmak için kopyala-yapıştır özelliğini ya da yeni aktarım sekmesini kullanabilirsiniz.

Yönetimsel yetki ya da yükleme gerektirmez. Yalnızca 3MB boyutundaki dosyayı indirmeniz yeterlidir. Siz masa başında değilken bilgisayarınıza katılımsız erişim mi gerekiyor? Hiç sorun değil, tek yapmanız gereken yükleyip bir parola belirlemek.

AnyDesk kullanıcı arabirimini özelleştirerek müşterilerinizin kendi markanıza uyumlu bir uzak masaüstü deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Hem BT çalışanı hem de bilgisayarına erişim sağlanan kullanıcı her bir oturumu kaydedebilir. Bu, ekstra güvenlik sağladığı gibi eğitim amaçlı kullanıma da uygundur.

Bulut yok, sorun yok. Verilerinizi denetim altında tutmak istiyorsanız, kendi Enterprise Ağınızı kolayca kurabilirsiniz. Şifrelenmediği sürece hiçbir veri DMZ ağınızdan çıkamaz.

Yazan: meto

AnyDesk 5.2.2 YAPILAN YORUMLAR