AnyDesk_ikon

AnyDesk 6.0.8

AnyDesk – Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

 

AnyDesk, Windows 10’da uzak masaüstü bağlantısı kurmanıza izin verir. Ayrıca çevrimiçi işbirliği yapma ve BT ağınızı yönetme gibi benzersiz olanaklar sunar.

AnyDesk ile her yerden uzaktan çalışabilirsiniz! Programın sorunsuz performansı ile Windows’ta sorunsuz uzak masaüstü bağlantıları kurabilir ve müşterilerinize mükemmel uzaktan destek sunabilirsiniz. Web konferansı ve dosya paylaşımı hiç olmadığı kadar kolay. Uzak masaüstü yazılımınızı kendi markanız ve logonuzla özelleştirmek kurumsal kimliğinizi etkili bir şekilde vurgular ve uzaktan erişim uygulamanızı iş ortaklarınız için daha da güvenilir hale getirir.Bu program  sadece Windows 10 ile değil, iOS, macOS, Linux ve Android de dahil olmak üzere diğer birçok işletim sistemi ve çeşitli sürümleriyle uyumludur. Dahası, uzak masaüstü kişilerinizi ve bağlantılarınızı yönetmeyi ve Windows’daki tüm ayarları ve yapılandırmaları yönetmeyi kolaylaştırır, böylece projelerinizden ziyade, projelerinize odaklanabilirsiniz.

Bu program, TLS 1.2 şifreleme teknolojisi ve bağlantıların sürekli doğrulanması uçtan uca gizlilik sağlar ve verilerinizi korur. Yalnızca yetkili masalar, program aracılığıyla bilgisayarınıza uzaktan erişim talep edebilir.

AnyDesk

 

 

Yazan: meto

AnyDesk 6.0.8 YAPILAN YORUMLAR