Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AnyTrans ikon

AnyDroid 7.5.0.20210922

AnyDroid – Android için Masaüstü Multimedya Programı

 

AnyDroid , tüm Android ürünlerinizi birbirine dönüştüren ve müzik, videolar, fotoğraflar, mesajlar, kitaplar, Safari geçmişi, sesli not da dahil olmak üzere tüm içeriğinize her erişimi bir araya getiren bir yöneticidir.

AnyDroid , veri yönetimi deneyiminizi daha hızlı, daha rahat ve daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Şimdi, kendinizi USB kablolarından kurtarın ve Wi-Fi ile anında tüm Android içeriğinizi bilgisayarla ilgilenin. Renkli Android hayatınızın tadını çıkarmak için daha az zaman harcamak ve daha fazla zaman harcamak için hazır olun.

İçerik Android telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, hatta iCloud’unuzdan bağımsız olarak, tüm Android verileriniz ve dosyalarınız üzerinde verimli ve minimalist kontrol ve mutlak özgürlük sağlar. Bu program ile şunları yapabilirsiniz: Fotoğraflar, kişiler, mesajlar, müzik, videolar ve tam tersi de dahil olmak üzere tüm iPhone içeriğini doğrudan bilgisayarınıza aktarırsınız.

Önceden ayarlanmış programla Android akıllı cihazınız, kablosuz ve otomatik olarak yedekleme yapma özelliği özelliğine kavuşuyor. 1000’den fazla siteden YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook, Instagram dahil olmak üzere bilgisayara video indirme imkanı sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AnyTrans

 

 

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
AnyDroid - Android için Masaüstü Multimedya Programı
Puanı
41star1star1star1stargray

Yazan: meto

AnyDroid 7.5.0.20210922 BENZER İÇERİKLER
AnyDroid 7.5.0.20210922 YAPILAN YORUMLAR