Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AnyMP4 video editor ikon

AnyMP4 Video Editor 1.0.20

AnyMP4 Video Editor – Pratik Video Editleme Aracı

 

AnyMP4 Video Editor, video arka plan değiştirme, videoya efekt ekleme, video hızını değiştirme, videoyu kesme, videoyu birleştirme, parlaklık ve kontrast ayarlarına kadar pek çok düzenleme özellikleri taşır.

Progamın ana penceresi hem sezgisel hem de özelliklerle doludur. Başka bir deyişle, deneyimsiz kullanıcıların bile uygulamaların tüm işlevlerini hızlı bir şekilde anlamalarını ve hemen kullanabilmelerini kolaylaştırır.

Videolar (MP4, WMV, MOV, M4V, AVI, FLV, MKV, SWF veya WebM) veya resimler (BMP, JPEG, PNG, TIFF, EMF veya GIF) kaynak dosyaları ekleyerek başlamanız gerekir. Tüm klasörler tek bir fare tıklamasıyla eklenebilir.

Kaynak listesi oluşturulduktan sonra, video projeniz için ilgili bir tema seçme, bir metin filigranı yerleştirme (hareket efektini ve yazı tipi ayrıntılarını özelleştirme) ve çerçeveler arasında geçişler uygulama gibi sonraki adımlara geçebilirsiniz.

Ayrıca, dahil edilen video filtrelerini deneyebilir, her birinin ön izlemesini yapabilir ve projenizi daha güçlü hale getirene karar verebilirsiniz. Elementler de bunu başarmanıza yardımcı olabilir.

Sunumunuzun nasıl görüneceğine karar verdikten sonra çerçevelerinizi düzenlemeye geçebilirsiniz. Görüntü veya video kullanıyor olsanız da kontrastı, parlaklığı, doygunluğu ve tonu kolayca değiştirebilir, istediğiniz boyutlara döndürebilir veya kırpabilirsiniz. Ayrıca sonuçtan tamamen memnun kalana kadar sıcaklık, renk tonu ve pozlama ile ilgili ayarları yaparsınız. Özellikle video arka planını silmek için kullanılmaktadır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AnyMP4 Video Editor

 

Yazan: meto

AnyMP4 Video Editor 1.0.20 YAPILAN YORUMLAR