Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Apowersoft Telefon Yöneticisi ikon

ApowerManager 3.2.4.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ApowerManager – Bilgisayardan Telefonu Yönetme

 

ApowerManager, bilgisayardan telefonu yönetme programı. Android ve iOS cihazlar ile uyumlu olarak çalışır.

ApowerManager ile, telefonunuzda ki tüm uygulamaları bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz. Program sayesinde, Mesajları görüntüleme, Fotoğrafları görüntüleme, Müzik dosyalarını görüntüleme, kişileri görüntüleme, Videoları görüntüleme, E-Kitapları görüntüleme, Notları görüntüleme, Çağrı geçmişini görüntüleme ve bunları düzenleme imkanınız olacaktır.

Aynı zamanda, telefon içerisinde ki dosyaları bilgisayarınıza aktarabilir yada bilgisayarınızdaki dosyaları telefonunuza sorunsuz olarak aktarabilirsiniz. Bunun için telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlamanız yeterlidir. Cihazınız bağlandıktan sonra, program tarafından algılanır ve telefonunuzdaki tüm veriler bilgisayardan görüntülenir.

Bütün bu özellikler sayesinde, telefon verilerini yedekleme olanağı kazanmış olursunuz. Bilgisayara yedeklediğiniz verileri, bu program sayesinde tek bir tıklama ile telefonunuza geri yükleyebilirsiniz. Kişisel yedekler dışında medya dosyalarını da kolayca içe veya dışa aktarabilirsiniz.

Bütün bunların haricinde, telefonunuzun bazı özelliklerini bilgisayarınızın masa üstünden kullanabilirsiniz. Örneğin; masa üstünden mesaj göndermek bunlardan biridir. Ayrıca, dahili Kaydedici fonksiyonu kullanarak iOS/Android cihazlarınızdaki her şeyi gerçek zamanlı olarak kaydetmenizi sağlar.

Program, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPad, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, Google Nexus, Sony Xperia dahil olmak üzere tüm Android ve iOS cihazlarla mükemmel şekilde çalışır.  Android: Android 3.0 üstü ve OS: iOS 10/9/8/7 işletim sistemlerini destekler. Oldukça başarılı olan bu programı hemen indirip deneyebilirsiniz.

 ApowerManager

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

ApowerManager 3.2.4.9 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları