Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ApowerMirror ikon

ApowerMirror 1.4.6.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ApowerMirror – Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma Programı

 

ApowerMirror, Android ve iOS telefonları ekrana yansıtma programı. Telefonun ekranını bilgisayar ekranı ile paylaşmak için tek bir uygulama kullanmanız yeter.

Program, hem iOS hem de Android cihazlar için Windows ve Mac ile tam uyumluluğa sahip bir ekran yansıtma uygulamasıdır. Chromecast’i destekleyen Android 5.0 veya daha üst sürümleri çalıştıran cep telefonları ve tabletlerle, kullanıcılar bu programı PC ile ekran paylaşımı için yükleyebilir. AirPlay özelliğine sahip herhangi bir iOS cihazı, bu aracı kullanarak bilgisayarda cep telefonu ekranını da görüntüleyebilir.

Tek bir programın iki farklı işletim sistemine ait akıllı telefonlar için geliştirilmiş olması mükemmel olmuş. Telefonun ekranını bilgisayar ekranı ile paylaşmak için bu programı kullanmanız yeterlidir. İster Android olsun, ister iOS işletim sistemli telefon olsun; fark etmez.

Akıllı telefonlarınız da ki oyunları bilgisayar ekranından görüntülemek, oyu oynama keyfinize yeni bir boyut kazandıracak. Ayrıca videolu görüşmeleri bilgisayar ekranına aktarmak ve ikinci yada üçüncü şahıslar ile paylaşmanız mümkündür. Aynı şekilde telefonunuz da ki resimleri bilgisayar ekranına yansıtmak sureti ile dostlarınız ile birlikte büyük ekrandan görüntülersiniz.

ApowerMirror, cep telefonundan video, fotoğraf ve diğer medya dosyalarınn bilgisayara ya da projeksiyona aktarımını kablosuz olarak destekler. Portre veya Ekran modu şeklinde iki farklı görüntüleme seçeneği mevcuttur. Çok farklı deneyimler sunan bu program ile, mesajları ekrana yansıtarak, bilgisayar klavyenizi ve fareyi kullanabilirsiniz.  Akıllı Telefon Bilgisayar Ekran Paylaşım Programı arayanlar hemen indirebilirler.

 ApowerMirror

 

Yazan: meto

ApowerMirror 1.4.6.5 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları