Hızlı Arama Robotu
Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma ikon

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma 1.4.9.12

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma

 

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma uygulaması ile, ücretsiz olarak ekran görüntüsü çekebilirsiniz. Bunun için ilk olarak Luncher indirmeniz gerekiyor.

Apowersoft pek çok uygulamanın üreticisi bir firma olarak, bazı ürünlerinin ücretsiz kullanımı için de imkan sağlıyor. Ekran görüntüsü çekmek için kullanıcılara sunduğu uygulama sayesinde, ekranın istediğiniz alanı ile ilgili görüntü yakalayabilirsiniz. Apowersoftun ekran görüntüsü yakalama ile ilgili sayfasından online olarak yapacağınız bu iş için, Luncher indirip kurarak aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Bundan sonra ekran görüntüsü almak oldukça kolay. Fakat ekran görüntüsü yakalamak ile sınırlı değil bu hizmet. Uygulama ile ekran görüntüsü aldıktan sonra, aynı uygulama üzerinden bir çok düzenleme yapma olanağı sunuyor. Tüm düzenlemelerden emin olduktan sonra dilerseniz, uygulama üzerinden sosyal medyada paylaşabilir yada direkt olarak mail gönderebilirsiniz. Luncher’ı bir kez kurduğunuz zaman, tüm web tarayıcılar üzerinden ücretsiz ekran yakalama imkanı sağlamaktadır.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

 

 

Yazan: meto

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma 1.4.9.12 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version