Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Araç Takibi Programı 2.22

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Üreticinin Açıklaması:

Genel Özellikler

Bu program, İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Birim Müdürlüklerine ait araçların yakıt, bakım, onarım gibi işlemlerinin bilgisayar ortamında kolayca takip edilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Ancak program, araçlarının bu bilgilerini bilgisayar ortamında takip etmek isteyen diğer işletmeler için de uygundur. Programla, araçların yakıt bilgileri, lastik değişimleri ve diğer tüm bakım bilgileri bilgisayar ortamında takip edilebilmektedir.

Araçların Km/Saat Olarak Ayrıntılı Takibi

Program; iş makinesi, kamyon ve binek araçları gibi tüm türdeki araçların yakıt, bakım, tamir, lastik değişimi gibi tüm işlemlerinin bilgisayar ortamında takip edilmesine imkân verir. Araçların bilgileri tarih ve km/saat bilgisi esas alınarak takip edilmektedir.

Bakım, Nakil, Lastik Değişimi Gibi Tüm İşlemlerin Takibi

Araçlarının yakıt bilgilerinin yanı sıra; antifriz, yağ ve filtre değişimleri, diğer tüm bakım bilgileri, nakil ve teslim bilgileri, araçların üzerindeki takımlar ile köy yolu işlemleri gibi tüm araç işlemlerini program aracılığıyla takip etmek mümkündür.

Süreli İşlerin Takibi İçin Hatırlatma Özelliği

Araçların garanti kapsamında olan ya da süreli bakım işlerinin izlenmesi için programda “Hatırlatma İşlemleri” bölümü vardır. Bu bölümde araçların belirlenen Km/Saat’lerdeki işleri takip edilmekte ve isteğe bağlı olarak progamın her açılışında bir liste olarak görüntülenmektedir.

MS Excel’e Aktarma ve Yazdırma

Programın, yakıt ve tamir işlemleri bölümündeki listeleri yazdırabilir, eğer bilgisayarınızda Microsoft Excel yüklü ise bu listeyi biçimlendirilmiş şekilde buraya aktarabilirsiniz.

Lisans Bilgileri

Bu program 09 Ekim 2016 tarihinden itibaren “ücretsiz” olmuştur.

Ücretsiz Lisanslama Programını İndir

Kredi kartı (PayPal) ile Ödeme

Aşağıdaki düğmeyi kullanarak lisans ücretini PayPal üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Bu yöntemle ödeme yaptığınızda, şifrenizi hemen almak isterseniz lütfen, ödeme sayfasındaki “Referans Numarası Girişi”kısmına, programın “Şifre Al” penceresinde yer alan “Referans Numarası”nı yazınız.

Yazan: meto

Araç Takibi Programı 2.22 YAPILAN YORUMLAR
  • BADO BADO
    2 ay önce

    tşkl

  • Muhammed
    3 sene önce

    Tavsiye edeceğim bir programdır