Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Anti-Virus ikon

Ashampoo Anti-Virus 2021.3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo Anti-Virus  – En İyi Antivirüs Programı

 

Ashampoo Anti-Virus , bilinen ve bilinmeyen tüm virüslere karşı, gerçek zamanlı koruma sağlayan bir antivirüs programıdır. 

Hızlı çalışmasıyla dikkat çeken program ile, bilinen veya bilinmeyen her türlü zararlı yazılımları birkaç dakikada bulup temizleyebilirsiniz. Bu koruma yazılımı  ile, virüs taramaları için bilgisayarınızın hızından veya zaman kaybından kurtulabilirsiniz artık. Yeni sürümden itibaren fidye yazılımlarını algılama ve fidye yazılımları kaldırma özelliğine de kavuştu.

Ashampoo Anti-Virus kurulduktan sonra, yapılandırmak zorunda değilsiniz. Güçlü ve engelleyici davranış dahil olmak üzere gelişmiş gerçek zamanlı koruma kullanımı oldukça kolaydır.

Kaynak tüketimi en düşük seviyede olma özelliğine sahip, nadir antivirüs programlarındandır. Ayrıca amatör bilgisayar kullanıcıları düşünülerek gelişitirilmiş bir antivirüs programı olarak, bir çok işlevi kendi kendine halletmektedir. Sadece yükleyin ve gerisini unutun. Hızınızı asla düşürmeden güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayacak bir antivirüs programına ihtiyacınız varsa, bu program size göre.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikleri:

Güvenlikte güçlü fakat kaynak tüketimi düşük: Genel olarak güvenlik programları sistem kaynaklarını tüketerek, bilgisayarın performansınız ciddi olarak düşürür. Bu yazılım anlık koruma sağladığı halde sistem kaynaklarına yüklenmez. Böylece bilgisayarınızın performansında her hangi bir kayıp olmaz.

Acemi kullanıcılar için koruma: Bazı programları kullanmakta zorluk çeken acemi kullanıcılara uygun geliştirilmiştir. Program bazı güvenlik problemlerini kendiliğinden çözer. Ayrıca manuel kullanımı oldukça kolaydır.

Sürekli güncel ve aktif: Bir antivirüs programının kaliteli koruma sağlaması, o programın güncellemeleri ile ilgilidir. Eski ve yeni tüm virüsleri temizleyebilmesi için, sürekli kendini güncelleyen bir yazılımdır.

 

 

Yazan: meto

Ashampoo Anti-Virus 2021.3.0 BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Anti-Virus 2021.3.0 YAPILAN YORUMLAR