Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo_AntiSpy_for_Windows_ikon-removebg-preview

Ashampoo AntiSpy for Windows 1.1.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo AntiSpy for Windows 10

 

Ashampoo AntiSpy for Windows 10, Windows 10’un izleme özelliklerini devre dışı bırakmak ve üçüncü taraf uygulamaların takviminize, kişilerinize, e-postalarınıza veya mesajlarınıza erişmesini önlemek için kullanılır.

İnsanların Windows 10 ile bulduğu temel sorunlardan biri, Microsoft’a çok sayıda kullanıcı bilgisi göndermesidir ve bu, çoğunu tedirgin hissettirir. Göz atma alışkanlıklarınızdan hiçbirinin veya diğer ayrıntıların Redmond merkezli şirkete ulaşmayacağından emin olmak istiyorsanız, Ashampoo Antispy gibi özel yazılımlara güvenebilirsiniz .

İzleme özelliklerini devre dışı bırakma:

Diğer bazı benzer çözümlerden farklı olarak, Ashampoo Antispy’nin kutudan çıktığı için ana bilgisayara yüklenmesi gerekmez. Tek şart, tüm işlevlerinden yararlanabilmek için tam yönetici haklarına sahip olmanız gerektiğidir.

Arayüz düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve tüm seçenekler olabildiğince açık bir şekilde sunulur, yani bunları anlamak için uzman olmanıza gerek yoktur. Böylece, genellikle Microsoft’a gönderilen bilgi türlerini keşfedebilir ve hangisine izin verdiğinize veya hangisini engellediğinize karar verebilirsiniz.

Başlamadan önce, mevcut duruma kolaylıkla dönebilmeniz için bir geri yükleme noktası oluşturmak için zaman ayırabilirsiniz.

Konum, kamera veya Cortana hizmetlerini devre dışı bırakma:

Bilgisayarınızın cihaz konumunu devre dışı bırakarak başlayabilirsiniz, böylece coğrafi konumunuz artık bilinmez ve aynı zamanda küresel konum hizmetlerini de devre dışı bırakabilirsiniz.

Benzer şekilde, üçüncü taraf uygulamaları, App Connector, Microsoft Edge veya OneNote gibi yerel yardımcı programların yanı sıra kameranızı kullanıp kullanmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Cortana, Windows 10’da bulunan sanal kişisel asistanın adıdır ve tümüyle devre dışı bırakarak veya işletim sistemi genelinde yalnızca konuşma, mürekkep oluşturma ve yazmayı devre dışı bırakarak işlevlerinden vazgeçebilirsiniz.

Gizlilik koruması:

Ashampoo Antispy ayrıca uygulamaların hesap adınıza, resminize veya takvim girişlerinize erişmesini engellemenizi sağlarken, kişi listenizi App Connector, Mail veya Calendar uygulamaları ve Windows Shell Experience tarafından erişilemez durumda tutar. Ayrıca, ekran kamerasını kilitlerken OneDrive senkronizasyonunu ve el yazısı veri paylaşımını devre dışı bırakabilirsiniz . Edge’deki ‘Do Not Track’ işlevi de etkinleştirilebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ashampoo AntiSpy for Windows 10

 

 

Yazan: meto

Ashampoo AntiSpy for Windows 1.1.0.1 YAPILAN YORUMLAR