Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Audio Recorder Free ikon

Ashampoo Audio Recorder Free 1.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Ashampoo Audio Recorder Free – Ses Kayıt Programı

 

Ashampoo Audio Recorder Free gibi PC’nize ses kaydetmenize izin veren ücretsiz ses kayıt programı olarak sizlere yardımcı olur.

Ses kayıt ve düzenleme için tasarlanmış kullanımı karmaşık ve zor bir çok program vardır. Bunlar size çok sayıda özellik sunarken, aynı zamanda öğrenimi zor özelliklere sahiptir. Bu nedenle, bir müzik yapımcısı veya ses mühendisi değilseniz, muhtemelen bilgisayarınız için ücretsiz ses kaydetme programı arıyorsunuzdur.

İyi görünmesine rağmen, programın arayüzü oldukça basittir; Ortada, tıklarsanız ses kaydetmeye başlayacak büyük bir mikrofon simgesi vardır. Pencerenin altındaki daha geleneksel “Rec” düğmesine tıklayarak da bir kayıt başlatabilirsiniz. Ayrıca, programın arayüzünde “Medya Kitaplığı” etiketli bir bölüm altında görüntülenecek olan kayıtlarınızı oynatmanıza izin verir. Böylece onları yeniden adlandırabilirsiniz (ve her kayda varsayılan ad olarak “Yeni Kaydım” verileceği için yapmalısınız), ancak daha da önemlisi, onları da kesebilirsiniz.

Bu programın aynı zamanda bir ses düzenleyici olma özelliği de bulunuyor. Çok gelişmiş olmasa da, bu oldukça iyi bir özelliktir. Çünkü harici olarak  bunu yapabilecek diğer uygulamaları aramanıza veya internette MP3 kesme sitelerini aramanıza gerek kalmaz.

Uygulama, bilgisayarınıza bağlı herhangi bir mikrofondan ses kayıt etme veya sesi doğrudan ses kartınızdan (geri döngü yoluyla) kaydedebilir. Bu, bilgisayarınızda oynattığınız her şeyi yakalayabileceğiniz anlamına gelir: filmler, YouTube videoları, sesli kitaplar, sistem sesleri v.s gibi…

MP3, WAV, FLAC veya OGG dahil olmak üzere birçok formattan birinde kaydedilebilir. Ayrıca ses dosyasının örnek hızını ve bit hızını ayarlayabilir ve sesin stereo veya mono olmasını isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Bu program basit bir ses aracı olsa da, kesinlikle çok emsallerine göre çok daha fazla özellikler ile doludur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ashampoo Audio Recorder Free

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

  • Sorunsuz ses kaydı
  • Mikrofonunuzdan veya ses kartınızdan(“Ne Duydunuz”) kayıt
  • Hedef formatlar: MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, OPUS, APE
  • Kayıtlı kliplerin yer aldığı ortam kütüphanesi
  • Ses kırpma
  • Dosya yeniden adlandırma
  • Dahili ses oynatıcı
  • Ortam kitaplığı ile hızlı dosya erişimi
  • Müzikler, akışlar, podcast’ler ve sesli kitaplar kaydedin
  • Bilgisayarınızı bir ses kaydedicisine dönüştürün

 

 

Yazan: meto

Ashampoo Audio Recorder Free 1.0.1 YAPILAN YORUMLAR