Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Burning Studio Free ikon

Ashampoo Burning Studio Free 1.23.9.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo Burning Studio Free – CD/DVD/Blueray Yazma Programı

 

Ashampoo Burning Studio Free, hızlı ve sorunsuz disk yazma programı. Burning Studio, veri yazmak ve yedeklemek, müzik disklerini kopyalamak, ses diskleri oluşturmak veya MP4 dosyaları ve fotoğraflar gibi mevcut videoları Blu-ray’a yazmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip, zengin özelliklere sahip ve güvenilir bir yazma yazılımıdır! Sezgisel arayüzü ile program, hızlı bir şekilde harika sonuçlar elde edecek yeni başlayanlar için de idealdir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ashampoo Burning Studio Free

Verileri kolayca yazın
Desteklenen ortamlar, yeniden yazılabilir diskler ve maksimum çok yönlülük için özelleştirilebilir yazma ayarlarıyla yeniden yazılabilir diskler dahil olmak üzere CD, DVD ve Blu-ray diskleri içerir.

Sınırsız müzik keyfi
Burning Studio FREE’nin müzik severler için sunabileceği çok şey var: CD’ler kolayca kopyalanabilir ve manuel dosya adlandırmalarını önlemek için otomatik şarkı ve albüm algılama ile sesleri çıkarılabilir. Çıktı formatları arasında çeşitli kalite ayarlarında MP3, WMA ve WAV bulunmaktadır.

Geleneksel ses CD’lerinin yanı sıra, ücretsiz yazılım MP3 veya WMA dosyalarını saatlerce dinleme keyfi üzerine saatlerce diske de yazdırır. Dahili normalleştirme, ses tutarsızlıklarını dengelemeye yardımcı olur ve entegre ses çalar, şarkılarınızı önceden önizlemek için mükemmeldir.

Filmleri kopyalama ve yazma
HD ve Full HD filmleri (720p ve 1080p) hazırlanmış bir klasörden yakar. Video ve Süper Video CD’leri (VCD ve SVCD) oluşturmak da aynı derecede kolaydır. Doğal olarak, ücretsiz yazılım sadece birkaç tıklamayla CD, DVD ve Blu-ray diskleri kopyalar.

Parola korumalı yedeklemeler
Program ayrıca verilerinizi korumak ve disk veya harici sürücülerde saklamak için saklamak için güçlü bir yedekleme teknolojisine sahiptir. Dahili sıkıştırmalar dosya boyutlarının küçük olmasına yardımcı olur ve parola koruması verilerinizin yanlış ellere geçmemesini sağlar. Yedekleme tek bir diske sığmayacak kadar büyük mü? Sorun değil, disk bölme, diski otomatik olarak birden fazla diskte daha küçük parçalara ayırır.

Görüntülerle rahatça çalışın
Özellikle profesyoneller genellikle disk görüntüleri ile çalışır, ör. ISO dosyaları. Bu yazılım, dosya görüntüleri oluşturmanın ve yakmanın rahat yoludur. Ashampoo’nun kendi ASHDISC formatının yanı sıra ISO ve CUE / BIN de tam olarak desteklenmektedir. Program ile CD, DVD ve Blu-ray’larınızı görüntülere dönüştürün!

Program indirilebilir ve her zaman ücretsiz olarak kullanılabilir – garantili!

Diğer özellikler – Burning Studio 19’a geç şimdi
Disk kaydediciniz için en iyi programı alın! Yeni Ashampoo Burning Studio 19, mükemmel yazma süitine doğru bir sonraki adımı atıyor. Çizilme koruması, yüzeyleri ciddi şekilde çizilse bile okunabilir kalan veri diskleri oluşturmanıza olanak tanır! Yeni geçmiş özelliği, tüm kullanıcı değişiklikleri ve girdileri dahil olmak üzere en son 20 projeyi geri yükler. Kullanımı kolay video düzenleyici, kaliteli filmlere giden en hızlı yoldur ve araç radyosu modülü artık 1000’den fazla modeli desteklemektedir. Ve multimedya projeleriniz için çok sayıda yeni şablon, tema ve menüye ne dersiniz? Tüm zamanların en iyi Burning Studio’nun tadını çıkarın!

Yazan: meto

Ashampoo Burning Studio Free 1.23.9.0 YAPILAN YORUMLAR