Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo Burning Studio Free 1.20.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo Burning Studio Free  – CD ve DVD Yazma Programı

 

Ashampoo Burning Studio Free, DVD ve Blu-ray menuler oluşturmak ve cd yazmak için kullanacağınız ücretsiz bir programdır.

Bu yazılım ücretsiz olarak sunulmakla beraber, bir çok profesyonel cd yazdırma programlarında olmayan zorlu özellikleri barındırır. CD yazma programları kullananlar, kullandıkları programlar ile bazen nasıl yazdıracakları konusunda zorlanmakta ve bu nedenle zaman kaybetmektedirler. Bu program ise oldukça kolay kullanılan bir program olarak, sizleri bu zaman kaybı ve stresten kurtaracaktır. Ses ve video dosyalarını yazdırmak için kullanacağınız programın, 720p ve 1080p HD video desteği bulunuyor.

Disk kaydediciniz için en iyi programa sahip olun! Yeni Ashampoo Burning Studio 19, mükemmel yazma paketini bir üst seviyeye çıkarıyor. Çizilmeye karşı koruma, yüzeyleri ciddi çizildiğinde bile okunabilir kalacak veri diskleri oluşturmanızı sağlar! Yeni geçmiş özelliği, tüm kullanıcı değişiklikleri ve verileri de dahil olmak üzere en son 20 projeyi geri yükler. Kullanımı kolay video düzenleyicisi kaliteli filmlerin en hızlı rotasıdır ve otomobil radyo modülü artık 1000’in üzerinde modeli destekliyor. Peki multimedya projeleriniz için çok sayıda yeni şablon, tema ve menü olduğunu söyleseydik? Tüm zamanların en iyi Burning Studio’sunun tadını çıkarın!

Geçmişi eski olan ve kullanıcıları tarafından beğenilen bu program, her zamankinden daha iyi, daha güçlü ve daha verimli bir CD, DVD ve Blu-ray yazma uygulaması olarak görülüyor. Ücretsiz sürümünü indirerek, hemen CD’lerinize ses ve video dosyaları yazdırmak için kullanabilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio

Özellikler:

Kolaylıkla verileri diske yazdırın
Sınırsız müzik keyfi
Filmleri kopyalayın ve diske yazdırın
Parola korumalı yedeklemeler
Fotoğraflarla rahatça çalışın
…ve Daha fazla özellik

Yazan: meto

Ashampoo Burning Studio Free 1.20.2 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları