Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Internet Accelerator ikon

Ashampoo Internet Accelerator 3.30

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo Internet Accelerator – İnternet Hızını Arttırma Programı

 

Ashampoo Internet Accelerator, modem ayarlarını optimize etmek ve internet hızını arttırmak için kullanılan bir programdır.

Günümüzde hepimiz interneti alıyoruz, ancak bilgisayarınızın sörf yapmanıza izin vermek için yapması gerekenler aslında inanılmaz derecede karmaşık. Windows, İnternet bağlantınızın performansını ayarlamak için uzun bir ayar listesine sahiptir. Eğer bir bilgisayar uzmanıysanız sorun değil, geri kalanlar genellikle her şeyi daha iyi değil, daha da kötüleştiririz – ilk etapta tüm gizli ayarları bulabilirsek.Ashampoo Internet Accelerator, bilgisayarınızı analiz eder ve ilgili tüm ayarları tek bir tıklamayla optimize eder. Hiçbir şey bilmenize gerek yok, sadece otomatik optimize ediciyi seçin ve işiniz bitti. Yeni sürüm ayrıca performansınızı doğrudan test edebilmeniz için bir İnternet bağlantı hızı test aracı içerir. Otomatik optimizasyona ek olarak, ileri düzey kullanıcılar tüm bireysel ayarlara erişebilir ve manuel olarak ayarlayabilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ashampoo Internet Accelerator

Kullanımı daha kolay, yeni araçlar ve ayarlar:

Düzeni yeniden tasarlayarak programın kullanımını daha da kolaylaştırdık. Her şey doğrudan açıklanır, muhtemelen yardıma başvurmanız gerekmez. Buna ek olarak, İnternet bağlantınızı yönetmek için bir dizi yeni araç ve özellik eklendi.

Sezgisel yeni düzen – her şey kendini açıklıyor
Internet Explorer ve Firefox’u artırın ve yapılandırma
Internet Cleaner – sörf yolunuzu hızla silin
Hosts Dosya Denetleyicisi – casus yazılımların sizi yönlendirmesini durdurma
Önemli İnternet erişim ayarları için etkileşimli otomatik kontrol

Yazan: meto

Ashampoo Internet Accelerator 3.30 YAPILAN YORUMLAR