Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo Slideshow Studio 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ashampoo Slideshow Studio – Ücretsiz Slayt Yapma Programı

 

Ashampoo Slideshow Studio, fotoğraflara slayt videolar yapmak için kullanacağınız ücretsiz bir slayt programı.

Ücretsiz slayt yapma programı olarak diğer benzer programlar ile aşağı yukarı aynı benzer özellikler taşımasından ziyade, ücretsiz olma avantajı ile daha fazla öne çıkmaktadır. Slayt oluşturmak için projenizi hazırlama aşamasında, slaytlara arka plan müziği, çok sayıda geçiş efektleri ve jenerik ekleme gibi özelliklerinden faydalanırsınız.

Ashampoo Slideshow Studio, tamamlayıcı müzik, geçişler, kaybolmalar ve açılış / kapanış kredileriyle görüntüleri ve sesleri çarpıcı slayt gösterilerine kolayca dönüştürür. Fotoğraflarınızı evde, okulda, ofiste veya başka bir durumda dinamik videolar olarak sunmanın mükemmel bir yoludur. Çalışmanıza kişisel bir dokunuş vermek için kendi sesli anlatımınızı, metinlerinizi, logolarınızı ve ses efektlerinizi ekleyin.

Anlaşılır arayüz sayesinde daha önceki bilgilere ihtiyaç yoktur. Ayrıca, yerleşik bir sihirbaz, kullanıcıların hikayelerini birkaç adımda anlatmalarına yardımcı olmak için kullanıcıları baştan sona yönlendirir. Desteklenen çıktı biçimleri, hem WMV hem de en yeni WebM (VP9) biçimini içerir.

Slayt gösterisini çok daha etkileyici hale getirmek için kullanabileceğiniz özellikler de sağlar. Örneğin; fotoğraflara sesli yorumlar, metinler, ses efektleri ve logolar ekleyebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Slayt oluşturma işlemi için programın adım adım sihirbazı size büyük kolaylık sağlar.

Ashampoo Slideshow Studio

Özellikler:

 Hızlı ve kolay bir şekilde slayt gösterileri oluşturun
 Her duruma uygun şablonlar ve tasarımlar
 Videolara ses ve müzik ekleyin
 Canlı slayt gösterileri için çeşitli geçişler
 Katmanlar, yorumlar ve efektler ile yaratıcı bir şekilde çalışın
 Kolaylıkla slayt gösteriler oluşturmak için sihirbazlar
 Yeni katman ve alt yazı şablonları

Program Videosu

 

 

Yazan: meto

Ashampoo Slideshow Studio 2019 YAPILAN YORUMLAR
  • gulten
    1 sene önce

    Elimizde birikmiş resimler var. Bu resimler slayt yapmak için ne kullanacağımı tam olarak bilmiyordum. Bunu deneyebilirim sanızırm.