Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Snap ikon

Ashampoo Snap 14.0.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo Snap – Ekran Videosu Oluşturma Programı

 

Ashampoo Snap, bir kaç saniye içerisinde ekran videosu çekme ve çekilen ekran videosunu düzenleme imkanı sağlar.

Ashampoo Snap ile ekran görüntüsü veya video çekmek neredeyse kendi kendine gerçekleşir. Ekranınızda gördüğünüz her şey, sayısız akıllı ayar ile aslına uygun olarak yakalanır. Yerleşik düzenleyici, yakalamaların saklanması ve kaydedilmesinin yanı sıra post-processing ile ilgilenir.  Ekran görüntüleri otomatik numaralandırma, oklar, yorumlar, çıkartmalar ve çok daha fazlasıyla geliştirilebilir ve en güzel hale getirilebilir. Basit görüntülerden video çekimlerine ve belgelere kadar her şeyi yapmanızı sağlar.

Bu uygulamanın boyutu oldukça büyüktür ve birçok gelişmiş işlevsellik sunar. Her şeyden önce, kurulumunuzu özelleştirmenize izin verir. Aracın yakalama işlemine erişim söz konusu olduğunda hangi seçeneğin sizin için daha rahat olduğunu seçebilirsiniz. Yakalama çubuğunu kullanabilir ve ekranınızın üstüne, altına, sağına veya soluna yerleştirmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca klavye kullanan bir kullanıcıysanız, küçük tepsi simgesini veya klavye kısa yollarını kullanabilirsiniz.

Araç, ekranın özel alanlarını tanımlamanıza, bir dikdörtgen seçim aracı kullanmanıza, bir geri sayım aralığı eklemenize, video ekran kayıtlarını başlatmanıza, elle seçimler yapmanıza, metin yakalamanıza, belirli nesneleri/pencereleri seçip kaydetmenize veya 3D yakalamanıza olanak tanır. Oyunlar veya ayrı monitörler buna dahildir.

Bu araç, fikirlerinizi uygulamaya koymanıza nasıl izin verdiği, tüm seçeneklere erişmeniz için sunduğu tesis ve çıktı dosyalarınızı nasıl işlemenize olanak sağladığı konusunda yetkindir. Örneğin, fare işaretçisinin altındaki nesneleri algılamak için Tarama Ekranı özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, seçimlerinizi ayarlayabilir veya elle yeni bölümler ekleyebilir veya ekranın kaydırılabilir bölümlerini hedefleyebilirsiniz.

Aynı zamanda, video kaydınıza veya ekran görüntülerine notlar eklemek için aracın düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Görüntüleri vurgulama, not ekleme, kırpma, pikselleştirme, keskinleştirme, bulanıklaştırma ve 3B kenarlıklar uygulama özelliklerine de sahiptir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Snap

 

 

Yazan: meto

Ashampoo Snap 14.0.9 YAPILAN YORUMLAR