Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo Snap 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo Snap  – Ekran Resmini Çekme Yazılımı

 

Ashampoo Snap, ekran görüntüsü resmini çekmek ve daha sonra arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz bir araçtır.

Program sayesinde resim çekmek istediğiniz alanı ölçeklendirerek, ekranın istediğiniz bir bölümünün veya tamamının resmini çekebilirsiniz. Ekran videosu çekmek istediğinizde isterseniz durdurup yeniden başlatabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz uygulamaların veya programların resimlerini veya videosunu anlık olarak çekebilirsiniz.

Program  sadece bir ekran yakalama programı olmamakla beraber, çekilen ekran görüntü resmini düzenlemek için gerekli araçlara da sahipir. Skype ile görüntülü görüşme anını video olarak kayıt edebilirsiniz. Çektiğiniz videoları düzenleme imkanı sağlayan bu yazılım, oldukça işinize yarayabilir.

Ashampoo Snap

Özellikler:

 Basitçe her şeyi yakalayın
Ashampoo Snap  sınırsız olanaklar sunmaktadır. Kolaylıkla web kameranızın, Skype aramalarınızın veya akışlarınızın videosunu kaydedin ve kendi video eğitimlerinizi oluşturun! Yeni yakalama kontrolleri, videolarınızı duraklatmak, efektler eklemek veya zamanlayıcı ile zaman kısıtlamaları uygulamanızı sağlıyor.

 Tam metin tanıma
Görüntüler veya PDF dosyalarından anında düzenlenebilir metinler elde edin! Ashampoo Snap 8, metin tabanlı görüntüleri bilgisayarda düzenlenebilir metinlere dönüştürür.

 Birçok ekran görüntüsünü birleştirin ve düzenleyin
Bir görüntü içine birden fazla ekran görüntülerini birleştirerek, karmaşık işleri gözünüzde canlandırın! Oklar, şekiller ve metinler aracılığıyla detaylara dikkat çekin ve ek açıklama ihtiyacını ortadan kaldırın!

 4k uyumlu / yüksek çözünürlükler için yapıldı
Ashampoo Snap , yüksek 4k çözünürlükleri ve çoklu monitör ortamlarını tamamen destekler! Tüm ekranlarınızı kaydedin veya alandan kazanmak için videonuzu anında bir seçim yapıp istediğiniz gibi boyutlandırın.

 Paylaşılsın mı? Nasıl isterseniz!
Ashampoo Snap  ile seçilen sizindir: E-posta ile gönderin veya yaygın bulut hizmetlerine (DropBox / Microsoft One-Drive / Google Drive) isteğe bağlı otomatik boyutlandırma özelliği ile yükleyin.

 Eğitim videoları kaydedin
Bir şeyi açıklamaya ihtiyacınız mı var? Ashampoo Snap  bunu kolay hale getiriyor! Yüksek çözünürlükte video kaydedin ve web kamerası resim içerisinde resim özelliği, görsel fare tıklamaları, detayları öne çıkarmak için yakınlaştırma ve kendi yorumlarınızı kullanın!

 Fantastik iş akışı
Ekran görüntüleri kaydedilsin, düzenlensin, boyutlandırılsın ve gönderilsin mi? Bunlar için 3 ayrı uygulama kullanabilir veya sadece Ashampoo Snap  ile bu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 Screenshot: Fantastik iş akışı
Tüm web sayfalarını yakalayın
Acele edip kaydırmayın! Ashampoo Snap  tüm web sayfalarını otomatik olarak kaydırarak yakalar. Yaygın tüm tarayıcılarla çalışır!

 Görüntü hırsızlığına son!
Hırsızlık olaylarını ve kötüye kullanımları önlemek için görüntülerinizi filigranlar ile koruyun. Saydam metinlerden büyük bir telif hakkı simgesine kadar her şeyi kullanın.

 Sonunda menüleri yakalayın!
Farenizi veya klavyenizi kullandığınız anlarda menüler ve açılır listeler kaybolduğundan bunları yakalamak neredeyse imkansızdır. Ashampoo Snap, bu elemanları yakalamanızı sağlayan özel bir yakalama moduyla geliyor. Teknik belgelendirme için vazgeçilmez!

 Bu renk değeri nedir?
Tam renk değerleri genellikle web tasarımın ve fotoğraf düzenlemenin temelini oluşturur. Entegre renk seçme aracı, sonraki düzenlemeler için birçok renk değerlerini belirlemenizi ve kaydetmenizi sağlar.

 Vazgeçilmez yardımcı: Otomatik numaralandırma
Bazı özellikleri bir kez kullandığınızda aşık olacaksınız. Otomatik numaralandırma, her tıklamayla artan sıraya sahip numaralarla küçük şekiller (daireler, kareler, işaretler) yerleştirir. Numaralandırma eklemenin ve zamandan kazanmanın en akıllı yolu!

 53 tane tek-tık görüntü efektleri
Entegre efekt tarayıcısı, parlaktan renkliye kadar görüntü efektlerini görüntüler. Sadece küçük pencereleri kaydırın ve tek bir tıklama ile istediğiniz efekti seçin!

 Usta işi: Zamanlı yakalama
Zaman süreli yakalama, zamanla gelişmeleri belgelemek ve “gerçek” eylemleri yakalamak için birçok ilginç olanaklar sunuyor. Bir zaman değeri ayarladıktan sonra yakalamayı başlatabilir veya programın belirli aralıklarda çok sayıda görüntüler kaydetmesini sağlayabilirsiniz.

 Görünmeyen pencereleri kaydedin
Kısmen çakışan veya tamamen kapalı pencereleri kaydedin – Ashampoo Snap  bunu mümkün hale getiriyor. Şimdi birden fazla tarayıcı ve program pencereleri açabilir ve tek tek yığınlar veya aktif elemanlar olarak kaydedebilirsiniz.

 Akıllı çalışma ortamı
Ashampoo Snap  görüntülerin orijinal halini korumak için akıllı yedekleme kullanır. Baştan başlamak ister misiniz? Görüntünüzü bir düğme tıklamasıyla orijinal durumuna sıfırlayın.

 

Yazan: meto

Ashampoo Snap 2018 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları