Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Asterisk Key 10.0

Please wait...

Asterisk Key  – Unutulan Yıldız Şifreleri Bulma Yazılımı

 

Asterisk Key, yıldız veya nokta olarak görünen ve hatırlamadığınız şifreleri bulmak için kullanacağınız ücretsiz bir şifre bulma yazılımı.

Web kullanıcı girişleri, FTP girişleri veya buna benzer bir çok üyelik girişleri şifre gerektirir. Çoğunlukla şifre güvenliği açısından bu tip kullanıcı girişi şifreleri, bulundukları şifre kutusu bölümünde yıldız simgesi yada nokta simgesi olarak görünür. Şifrenizi unuttuğunuzda mutlaka yeni şifre almak zorunda kalırsınız.

Bu programı kullanıyorsanız, yeni şifre almanız veya oluşturmanız gerekmez. Bu program sayesinde, tüm kullanıcı şifrelerini bulmak son derece kolaydır. Programı açtıktan sonra, gelen program penceresinde yazılar göreceksiniz.  Bu yazılar ile işiniz olmayacak. Program açıkken unutulan şifre kutusunda ki noktaları yada yıldız sembolünü olduğu gibi seçmeniz yetecektir. Geri dönüp açık olan programın penceresine baktığınızda, şifrenizi yazıların arasında görebilirsiniz. Yıldız şifre görüntüleyici programı arayanlar için uygun bir programdır.

Asterisk Key

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Asterisk Key
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Asterisk Key 10.0 BENZER İÇERİKLER
Asterisk Key 10.0 YAPILAN YORUMLAR