Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Atomic Alarm Clock 6.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Atomic Alarm Clock – Masaüstü Saat ve Alarm Uygulaması

 

Atomic Alarm Clock, standart windows saati yerine kullanabileceğiniz son derece gelişmiş takvim, alarm ve hatırlatma  özellikli bir uygulamadır.

Bilindiği gibi bilgisayarın kendi işletim sisteminin dahili bir takvim ve saati vardır. Fakat bu saatin çok fazla bir özelliği bulunmuyor ne yazık ki. Harici uygulamalar sayesinde çok fazla fonksiyonel özellikler elde edilebiliyor. Atomic Alarm Clock bu noktada çok fazla özelliği bir anda sunuyor.

Ayrıca, yazılım bekleme veya hazırda bekleme moduna geçmesi durumunda bilgisayarı uyandırabilir. Bir alarm çaldığında, program masaüstünüzde durdurabileceğiniz veya erteleyebileceğiniz bir bildirim görüntüler. Ayrıca bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilir veya belirli parametrelerle belirli bir programı çalıştırabilir.

Bilgisayarı kapatma yada bilgisayardaki programları zamanlama gibi işlemler dışında, hatırlatma programları ve alarm programları ile karşılaştırıldığında çok daha güzel bir uygulama olduğu dikkatlerden kaçmıyor. kullanım kolaylığı ve tema zenginliği sunan bu uygulama, kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Program ücretlidir.  Sistem tepsisinden ayarlara girerek çok sayıda saat temalarından en hoşunuza gideni seçebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır.

 Atomic Alarm Clock1

 

 

 

Yazan: meto

Atomic Alarm Clock 6.3 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları