Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Auslogics BoostSpeed ikon

BoostSpeed 13.0.0.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

BoostSpeed – Bilgisayar Hızlandırma Programı

 

Auslogics BoostSpeed, bilgisayarı optimize etmek ve bilgisayarı hızlandırmak için kullanacağınız 5 yıldız ödüllü bir sistem bakım programı.

Bilgisayarda zamanla gereksiz olarak biriken işe yaramaz dosyalar yüzünden, uygulama hataları yüzünde veya daha bir çok olumsuz etkene bağlı sistem yavaşlaması veya çökmesi oluşmaktadır. Bilgisayarı çökmeye karşı korumak veya bilgisayar hızını yükseltmek için, güvenli bir sistem bakım programı kullanmak kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.

AusLogics BoostSpeed, göze hitap eden ve iyi organize edilmiş bir arayüz ile yeni başlayanlara ve daha deneyimli kullanıcılara hitap ediyor, ancak görünüm acemiler için ilk başta biraz bunaltıcı görünebilir.

Ana pencerede, her biri bilgisayar hızını artırmak için geliştirilmiş çeşitli araçlar sunan “Sistem Tarama”, “Sistem Danışmanı”, “Kaynak Kullanımı” ve “Gelişmiş Araçlar” olmak üzere dört farklı sekme vardır.

“Sistem Tarama” yardımcı programı, kararlılığı etkileyebilecek kayıt defteri hatalarını sistemde denetler, disk alanı kaplayan ve sistemi yavaşlatan gereksiz dosyaları arar, disk hatalarını düzeltir ve parçalanmış dosyaları arar. Tam bir tarama yaklaşık 1 dakika sürer ve bu süreçte makul miktarda kaynak gerekir.Program, gereksiz sistem ve geçici kullanıcı dosyaları, web tarayıcı ön belleği, kullanılmayan hata günlükleri, Windows Update dosyaları, geçici Sun Java dosyaları, gereksiz Microsoft Office önbellek ve daha bir çok önemsiz dosyaları temizlemek için kullanabileceğiniz etkili bir bakım aracıdır. Bununla beraber Internet bağlantısını optimize ederek dosya indirme hızını arttırma etkisi vardır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Auslogics BoostSpeed

 

 

Yazan: meto

BoostSpeed 13.0.0.3 YAPILAN YORUMLAR