Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Auslogics Disk Defrag Free 11.0.0.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Auslogics Disk Defrag Free – Bölünmüş Disk Birleştirme Programı

 

Auslogics Disk Defrag Free, dünya çapında 11.000.000 kullanıcısı olan ücretsiz ve popüler bir disk birleştirme yazılımı.

Performansı düşen bir bilgisayardaki en önemli sorunlardan biri, disk üstündeki verilerin bölünmesidir. Özellikle sık aralıklarla yüklediğimiz ve sonra kaldırdığımız programların, disk üzerinde bölünmelere yol açtığı bilinmektedir. Böyle olduğunda, verilerin arasında oluşan boşluklar yüzünden, verilerin okunması gecikmektedir. İşte bu gecikme durumu, bilgisayarın yavaş çalışması ve sebepleridir.  Sadece bilgisayarın yavaşlamasına değil, aynı zamanda sabit diskin fiziksel olarak zarar görmesine de sebep olmaktadır.Auslogics Disk Defrag Free programı  bu boşlukları ve kümeleri birleştirmek sureti ile bilgisayarınızın yeniden daha verimli çalışmasını sağlar.  Ayda bir kez programın çalıştırılması, küme birleştirme zamanını kısaltacaktır. Bir sabit diski en çok 10 dakika gibi bir sürede birleştirebilir. Bu yazılımı sayfamızdan indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarımıza kurup denediğimizde, birleştirme konusunda programı başarılı bulduk.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Auslogics Disk Defrag Free

 

Özellikleri:

 Dünyanın en hızlı birleştirme aracı olarak, genellikle ortalama büyüklükteki sabit sürücüyü 10 dakika gibi bir süre içerisinde birleştirir.
 Bu program ev veya ticari kullanım açısından hiçbir işlevsellik ya da zaman kısıtlaması olmadan tamamen ücretsizdir. Buna düzenli güncellemeler dahil.
 Tek bir tıklamayla ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde programın çalışmasını özelleştirebilir yada birleştirmeler için varsayılan ayarları kullanabilirsiniz.
 Özel Auslogics teknoloji bilgisayar üreticileri tarafından kullanılan ve uzmanlar tarafından önerilen güvenli ve çoklu testler ile etkili olduğu kanıtlanmıştır.

 

 

Yazan: meto

Auslogics Disk Defrag Free 11.0.0.2 BENZER İÇERİKLER
Auslogics Disk Defrag Free 11.0.0.2 YAPILAN YORUMLAR