Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Auto FTP Manager 7.24

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Auto FTP Manager – Otomatik FTP Yöneticisi

 

Auto FTP Manager, dosya aktarımlarınızı zamanlamanızı ve otomatikleştirmenizi kolaylaştırır. Dosyaları FTP sunucuları, PC klasörleri, Android mobil cihazlar ve uzak PC’lerin herhangi bir kombinasyonu arasında taşımanızı ve transfer etmenizi sağlar.

Program, yönetilebilen bir dosya aktarım aracından çok daha fazlasıdır. Kullanımı kolay sihirbaz, hangi dosya ve klasörlerin aktarılacağını tanımlayan Eylem Kuralları oluşturmaya yardımcı olur. Otomatik Aktarım Profilleri, tek bir dosyadan tüm klasörlere her şeyi yükleyebilir veya indirebilir veya iki dizini senkronize edebilir. Gelişmiş filtreler, dosya türü, adı, boyutu veya değişiklik tarihine göre hangi dosyaların aktarılacağını veya silineceğini denetler.

Belirli bir zamanda dosya aktarımı gerçekleştirmek üzere zamanlanabilen çeşitli eylem kuralları ekleyerek otomatik aktarım profili oluşturun. Yerleşik zamanlayıcı, dosyaları saatlik, haftalık veya aylık olarak aktarmanıza olanak tanır ve bir Windows hizmeti olarak çalışır. Bu, dosya aktarımının planlanan zamanda gerçekleştirileceğini garanti eder. Herhangi bir değişiklik algılandığında bir klasörü izlemek ve dosya aktarmak için bir zamanlama ayarlayın. Otomatik aktarım profili, aktarımı başlatmadan önce veya tamamladıktan sonra belirli bir programı çalıştırmanıza olanak tanır. Aktarma işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kapatma veya bilgisayarınızı kapatma gibi aktarım sonrası etkinlikleri gerçekleştirmenizi sağlar.

Otomatik FTP Yöneticisi, otomatik aktarım sırasında meydana gelen tüm olayların aktarım raporunu görüntüleme işlevi sunar. Aktarım başarıyla tamamlandığında, başarısız olduğunda veya manuel olarak durdurulduğunda bir aktarım raporu oluşturabilirsiniz. Çakışma çözümü ile hangi dosyaların atlandığını, başarısız olduğunu veya işlendiğini görün. Aktarım raporunu bilgisayarınıza, FTP hesabınıza kaydedebilir veya e-posta hesabınıza gönderebilirsiniz.

Güçlü bir Hızlı Bağlantı Dosya Yöneticisi, bilgisayarınız ve bir FTP sunucusu arasında dosya aktarmayı bir konumdan sürükleyip başka bir yere bırakmak kadar kolay hale getirir. Dosya Yöneticisi, dosyaları kolayca oluşturmanıza, silmenize, yeniden adlandırmanıza ve kopyalamanıza olanak tanıyan Windows Gezgini gibi çalışır. Otomatik FTP Yöneticisi çok iş parçacıklıdır ve aynı anda birden çok sunucuya bağlantı açmanıza olanak tanır. Diğer görevler üzerinde çalışırken program arka planda dosya aktarabilir.

Auto FTP Manager, dosya aktarımlarını yönetmek, zamanlamak ve otomatikleştirmek için hepsi bir arada bir pakettir. Ücretsiz deneme sürümünü indirebilir ve Otomatik FTP Yöneticisi‘ni değerlendirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Auto FTP Manager

 

Yazan: meto

Auto FTP Manager 7.24 YAPILAN YORUMLAR