Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AutoHotkey 2.0 Beta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

AutoHotkey – Klavye ve Fare Kontrol Aracı

 

AutoHotkey , klavye, joystick ve fare kontrollerini kullanıcı dostu bir ortamda yapılandırmanızı sağlayan açık kaynaklı bir betik dilidir.

Kullanıcılar yükleyiciyi ekspres veya özel modda gerçekleştirebilir. İkinci seçenek, Unicode 32-bit, Unicode 64-bit ve ANSI 32-bit arasında AutoHotkey sürümünü seçmenizi sağlar. Ayrıca, bir komut dosyası derleyici kurabilir, sürükle ve bırak desteğini etkinleştirebilir ve ayrı görev çubuğu düğmeleri oluşturabilirsiniz (görünür pencereli her komut dosyası için).

Başlatma sırasında, program sistem tepsisi alanında seçeneklerine erişebileceğiniz, komut dosyalarını düzenleyebileceğiniz, yeniden yükleyebileceğiniz ve duraklatabileceğiniz ve ayrıca kısayol tuşlarını askıya alabileceğiniz bir simge oluşturur.

Program tarafından sağlanan komut dosyası dilini öğrenmek, sezgisel olduğundan ve uygulama bir örnekle birlikte kapsamlı bir yardım belgesiyle birlikte geldiğinden oldukça kolaydır.

Birincil panelde, en son yürütülen satırları, değişkenleri ve içeriklerini, kısayol tuşlarını ve yöntemlerini, anahtar geçmişi ve komut dosyası bilgileriyle birlikte görüntüleyebilirsiniz.

CPU ve belleği çok az kullanır, bu nedenle sistem performansını yavaşlatmaz veya kullanıcı etkinliğini bozmaz. Sorunsuz çalışır ve işletim sisteminin kilitlenmesine, çökmesine veya hata iletişim kutularının açılmasına neden olmaz. Üstelik uygulama ücretsiz. Söz konusu olduğunda,  otomasyon, komut dosyası oluşturma ve kısayol tuşları yapılandırmasını kolay bir görev gibi gösterir. Ayrıca fare vurgu efektleri için gerekli olan yardımcı dosyayı indirerek fare vurgu renkleri oluşturma imkanı elde edersiniz. Fare vurgu efekti için dosyayı buradan indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AutoHotkey

 

 

 

 

Yazan: meto

AutoHotkey 2.0 Beta BENZER İÇERİKLER
AutoHotkey 2.0 Beta YAPILAN YORUMLAR