Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Autoruns 13.96

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Autoruns  – Windows Başlangıç Ayarları Düzenleme Programı

 

Autoruns, windows başlangıç ayarları için kullanacağınız ücretsiz bir programdır. Windows açılış programlarını düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlara ihtiyaç duyuldukça çeşitli programlar kurulmaktadır. Bu programların bir çoğu, kurulum aşamasında Windows açılışında otomatik olarak çalışacak şekilde kurulur. Kurulan her program bu şekilde olduğunda, sistem açılışında yavaşlamalar olması ile sonuçlanır. Ne yaparsak yapalım; eğer bilgisayarlara program kuruyorsak, bu durum kaçınılmazdır.

Mutlaka otomatik olarak sistem açılışında başlaması gereken programlar olmakla beraber, hiç gerekmediği halde ve sadece manuel kullanıma ihtiyaç olan programlar da sistem açılış hızını yavaşlatma konusunda sorun oluşturmaktadır. Bunun için başlangıçta otomatik açılmasını engellemek gerekmektedir. Bu engelleme neticesinde, bilgisayarın açılış hızı sizi tatmin edecek seviyede artacaktır.

Başlangıç programları engellemeleri yapmanızı kesinlikle öneriyoruz. Çeşitli arka planda çalışması gereken güvenlik programlarını engellemeyin. Bunlar arka planda çalışmak için, sistem başlangıcında açılarak, sistem tepsisinde görev yapar ve gerçek zamanlı anlık koruma sağlarlar.

Genel olarak, ileri düzey bilgisayar kullanıcıları program kullanmadan bunu nasıl yapacaklarını bilirler. msc.config başlangıç ayarları bölümünden yapılsa da, bilmeyenler bu işi bir program yardımı ile daha kolay başaracaklardır. Autoruns, başlangıç ayarları yapmak ve programların sistem başlangıcında otomatik açılmasını engellemek için kullanabileceğiniz en kolay çözümdür. Bu sayede gereksiz programların sistem ile beraber açılmasını önleyecek ve bilgisayarın açılış hızını yükselteceksiniz.

Autoruns

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Yazan: meto

Autoruns 13.96 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları