Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avast Free Antivirus ikon

Avast Internet Premium Security 23.2.7961

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Avast Internet Premium Security – Ağ Koruma Yazılımı

 

Avast Internet Security, şirketin çıkardığı en eksiksiz pakettir. Her türlü tehdide karşı kırılmaz bir duvar sağlamak için güçlerini birleştiren bir antivirüs modülü, iki yönlü bir güvenlik duvarı, antispam ve antispyware modüllerini bir araya getirir.

Bu program, şirketin Pro Antivirus ile aynı antivirüs motorunu kullanır. Hem bilgisayarınız hem de çıkarılabilir aygıtlar için gerçek zamanlı koruma ve çeşitli tarama modları sağlar. Özel bir tarama türü, işletim sistemini başlatmadan hemen önce tarayan ve virüslü dosyaları temizlediğinizden emin olan (uzun sürmez) Önyükleme Zamanı modudur.

Buna ek olarak, Güvenlik Duvarı modülü bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturur ve kimliğinizi hırsızlığa karşı korur. Ağ türünüzü (iş, ev veya genel) seçme çabalarınız azalır. Gelişmiş kullanıcılar için bir uzman modu mevcuttur.

Ayrıca, Outlook ve POP3 / IMAP sunucuları için kimlik avı girişimlerini önleyen ve güvenilmeyen gönderenleri engelleyen bir özellik olan Antispam modülü aracılığıyla e-postanız için koruma sağlar. Sanallaştırma özelliği ile çalışma ortamınız için maksimum güvenlik sağlanır. Sandbox adıyla anılır ve güvenmediğiniz uygulamaları veya web sayfalarını açmak için kullanabileceğiniz bir yerdir.

Hepsinden önemlisi, çevrimiçi alışveriş ve e-bankacılık için izole bir alan görevi gördüğü için, hızla seveceğiniz SafeZone modülüne sahipsiniz. İşlemleriniz korunur ve faaliyetleriniz takip edilme tehlikesi taşımaz.

Avast Internet Security

 

 

 

Yazan: meto

Avast Internet Premium Security 23.2.7961 BENZER İÇERİKLER
Avast Internet Premium Security 23.2.7961 YAPILAN YORUMLAR