Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVG Antivirus FREE ikon

AVG Internet Security 22.9.3254

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

AVG Internet Security – Gelişmiş Güvenlik Yazılımı

 

AVG Internet Security, İnternette güvenli gezinme, korunma ve veri hırsızlığı girişimlerini önlemek dışında, bilgisayarı virüs karşı taramak için kullanacağınız bir programdır.

AVG Technologies, bilgisayarlarını virüsler, Truva atları, solucanlar, çaylaklar, çeviriciler, reklam yazılımları ve casus yazılımlar dahil olmak üzere tüm popüler kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korumak için etkili çözümler arayan kullanıcıların favorisidir. AVG Internet Security , şirket tarafından sağlanan ve sürekli olarak daha büyük ve daha iyi kötü amaçlı yazılım önleme özellikleri sunmaya çalışan en iyi güvenlik yazılımı çözümüdür. En son sürüm, fidye yazılımı ve web kamerası koruması sağlar.

Sistem, web ve posta, hacker saldırısı, özel veriler ve ödeme kalkanları

Yükleme sırasında AVG Web TuneUp’ı kurmayı ve AVG Secure Search’ü ana sayfanız, yeni sekme sayfanız ve varsayılan arama motorunuz olarak ayarlamayı seçin. İlgilenmezseniz, bu teklifleri reddedilebilirsiniz. Bilgisayar, web ve posta için kalkanlar, hacker saldırıları, özel veriler ve ödemelerin tümü en yeni uygulamanın parçalarıdır, ancak bunlardan herhangi biri kurulum dışında bırakılabilir.

Bilgisayar koruma bileşeni, yaygın veya karmaşık virüsler, casus yazılımlar, Truva atları, fidye yazılımları, casus yazılımlar veya başka bir kötü amaçlı yazılım türünden bahsediyor olsak da, bilgisayarınızı gelen saldırılara karşı koruyan gerçek zamanlı korumayı yönetir. Bu arada, web ve e-posta koruma modülü sizi şüpheli indirmeler, bağlantılar veya e-posta ekleri gibi çevrimiçi gizlenen her türlü tehlikeden korur.

Gelişmiş güvenlik duvarı, veri şifreleme ve dosya parçalayıcı

Bilgisayar korsanı saldırı koruma modülü, hassas fotoğraflarınızı, belgelerinizi veya parolalarınızı ele geçirmeye çalışan kötü niyetli kişilerin giriştiği ağ saldırılarını engellemek ve isteğe bağlı olarak bunları fidye için saklamak için bilgisayarınızı ele geçiren ve Windows Güvenlik Duvarının yerini alan gelişmiş bir güvenlik duvarına sahiptir. . Bu, dosyaları bir parola ile şifrelemeyi ve bunları bilgisayarda gizlemenin yanı sıra başkaları tarafından kurtarılmasını istemediğiniz öğeleri silmeyi mümkün kılan özel veri koruma modu ile güçlendirilebilir.

Son olarak, ödeme koruma bileşeni, ürün satın almak veya bankalara havale yapmak istediğinizde sizi çevrimiçi dolandırıcılıklardan korur. Spam içeriğini engellemek ve parolalarınızı veya kredi kartı numaralarınızı yanlış kişilere vermek üzere olmadığınızdan emin olmak için tasarlanmıştır. AVG Internet Security’nin ana menüsüne ulaştığınızda, kurulumdan sonra otomatik olarak etkinleştirilen bu beş bileşen sizi karşılıyor.

Yeniden tasarlanan arayüz ve altı tarama modu

Arayüz söz konusu olduğunda, AVG Internet Security’nin en son sürümü yeni ve daha sofistike bir tasarıma sahiptir. İlk tarama bittikten sonra altı tür tarama modu mevcuttur: tam tarama, kötü amaçlı yazılım için bilgisayarın tüm bölümlerine bakar, derin virüs taraması yalnızca virüs bulaşma olasılığı en yüksek olan alanları denetler ve çıkarılabilir medya aygıtlarını doğrulayan USB / DVD taraması .

Ayrıca, tarayıcıyı Windows başlamadan hemen önce çalıştırmak için önyükleme zamanı taramasının yanı sıra, şüpheli dosya veya klasörleri aramak için dosya veya klasör taramalarına, bilgisayarı kontrol etmek ve performansla ilgili sorunları düzeltmek için performans taramasına veya gereksiz dosyaları silebilirsiniz , başlangıçta otomatik olarak etkinleştirilen tüm kötü amaçlı yazılım ajanlarını belirlemek için. Tarama işlerini daha sonrası için planlamak da mümkündür.

Altı koruma katmanına dayalı kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru

Antivirüs motoru birden fazla algılama yönteminden oluşur: imzalar, polimorfik (artık farklı davranışlara sahip olsalar bile bilinen virüslerin yeni varyantlarını bulmak için), sezgisel tarama (kötü amaçlı yazılımı programın davranışına göre belirler ve imza yöntemi başarısız olduğunda çalışmalıdır) gerçek zamanlı salgın (en yeni tehditleri tespit etmek için buluta kitle istihbaratı ekler) ve şüpheli öğeleri izole eden ve analiz eden bulut tabanlı bir akıllı dosya tarayıcısı olan AVG tarafından başlatılan yeni bir özellik olan CyberCapture.

AVG Internet Security

 

Yazan: meto

AVG Internet Security 22.9.3254 BENZER İÇERİKLER
AVG Internet Security 22.9.3254 YAPILAN YORUMLAR