Avira Free Antivirus ikon

Avira Free Antivirus 15.0.2008.1920

Avira Free Antivirus – Avira Ücretsiz Antivirus Programı

 

Avira Free Antivirus, virüs tarama ve koruma programları içerisinde en etkili olan ücretsiz yazılımlardan biridir.

Virüs taramaları dışında casus program taraması da yapan bu program, arka planlan  koruması ile daha zararlı yazılım bilgisayarınıza girmeden yakalar. Herhangi bir program kurulumu veya başka bir sebeple bilgisayarınıza bulaşan reklam yazılımlarını kaldırır. 

Program, gerçek zamanlı bir malware algılama, gizlilik araçları ve arama sonuçları için güvenlik derecelendirmeleri sunuyor. Aynı zamanda son derece hafif ve güçlü bir yazılımdır.  Bu yazılım, bilgisayarlarınızı İnternet korsanlarına karşı koruma özelliğine de sahip olup, kullanabileceğiniz en iyi Ücretsiz Antivirüs programları içinden biridir. Yazılımı indirin ve İnternet’te daha güvenli sörf yapın.

Kendimizin de denediği ve kullandığı Avira Türkçe , aynı zamanda arayüzü ve kullanım kolaylığı da sunuyor. İndirdiğimiz programların içerisindeki zararlı yazılımları anında yakalama başarısını gördük. Bunun dışında harici şüpheli dosyaları tespit ederek bu konuda sizleri uyarır.

Fakat bu konuda çok başarılı diğer antivirüs programları gibi bu yazılımda bazı zararsız dosyaları zararlı gibi görebiliyor. Özellikle bu durum kurulum dosyaları ile ilgili olabiliyor. Böyle bir şeyle karşılaştığınızda, dosyaya güveniyorsanız, sağ taraftan sistem tepsisinden aviranın anlık koruma özelliğini geçici olarak devre dışı bırakıp kurulumu yapabilirsiniz.Program oldukça gelişmiş özellikler ile karşımıza çıktı. Ücretsiz Antivirüs Programı olmasına rağmen, yeni eklenen VPN modülü sayesinde IP gizleme ve erişime kapalı sitelere giriş yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca sistem bakım aracı olarak ilave edilen modül sayesinde bilgisayarı optimize etme imkanı da sağlıyor. Sayfamızda Avira Antivirüs Mac sürümü de indirilmektedir.

Avira

Özellikleri:

 Bulut teknolojisi desteği

 Anlık ve gerçek zamanlı koruma

 E-Posta güvenliği

 Ağ koruması

 Tarayıcı izleme ve Pop-up engelleme

 Kimlik bilgilerini koruma

 Sistem hızlandırma

 VPN bağlantı aracı

 

TANITIM VİDEOSU

Yazan: meto

Avira Free Antivirus 15.0.2008.1920 YAPILAN YORUMLAR