Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avira Free Antivirus ikon

Avira Internet Security 1.1.64.27947

Avira Internet Security – Antivirüs Programı

 

Avira Internet Security, bilgisayarı virüslerden korumak için kullanacağınız gelişmiş modüllere sahip bir antivirüs yazılımı.

Ne kadar bilgisayar bilgisine sahip olursanız olun, kötü amaçlı yazılım tehditlerini uzak tutmak için yine de bir güvenlik ürünü yüklemeniz gerekir. Avira ürünleri bu konuda kendini ispatlamıştır. Avira Internet Security ile elde ettiğiniz koruma türü söz konusu olduğunda, virüslerin makinenizde değişiklik yapmasını veya e-posta ekleri yoluyla size bulaşmasını engelleyebileceğinden emin olabilirsiniz. Web tehditleri ve fidye yazılımları da uzak tutar.

Avira Internet Security, sizi kötü niyetli tehditlerden koruma ve bilgisayarınızı optimize etmeye yönelik bazı ek araçlar da içerir. Yüklü tarayıcılarınızda ( Chrome , Edge , Firefox , Opera ) izleme ve reklamları engelleme imkanı elde eder, şifrenizi güvenli bir şekilde yönetebilir, dosya ve klasörleri geri getirilemeyecek şekilde kalıcı olarak silebilir veya sürücülerinizi ve yüklü yazılımlarınızı güncelleyebilirsiniz.

PC’nizin genel performansını daha da artırmak için kullanabileceğiniz ek bileşenler vardır ve bunlar Avira System SpeedUp içinde düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Disk temizleme ve bilgisayarı hızlandırma, enerji modları arasında geçiş yapma ve pil kullanımını iyileştirmeye yardımcı olur, oyunların performansını artırma şansınız olur.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Avira

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Avira Internet Security - Antivirüs Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Avira Internet Security 1.1.64.27947 BENZER İÇERİKLER
Avira Internet Security 1.1.64.27947 YAPILAN YORUMLAR