Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avira Phantom VPN ikon

Avira Phantom VPN 2.38.1.15219

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Avira Phantom VPN – Ücretsiz VPN Programı

 

Avira Phantom VPN, girmek istediğiniz tüm sitelere gizlilik ve güvenlik içinde erişim sağlamanız için geliştirilmiş bir VPN programı.

Dışarıdaki en ünlü antivirüs şirketlerinden birinden gelen Avira Phantom VPN , İnternette anonim ve güvenli bir şekilde gezinmenizi ve coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin veya hizmetlerin kilidini birkaç fare tıklamasıyla açmanızı mümkün olduğunca basit hale getirir.

Zaman zaman bir çok site bulundukları bölgelerde erişim yasağı ile karşı karşıya kalabilir. Örneğin; sosyal medya sitelerinden biri erişime kapandığında, bulunduğunuz lokasyon dışından erişim sağlamak için VPN programı kullanabilirsiniz. Bu facebook, tweetter veya youtube gibi sitelerden herhangi biri olabilir. Yine aynı şekilde; Hulu Plus, HBO Go veya Amazon Instant Video gibi popüler web sitelerine abonesiniz, ama yurtdışına çıktığınızda erişim kısıtlaması ile karşılaştınız diyelim. Avira Phantom ile kolayca erişim sağlarsınız.

Çok daha farklı konularda da yardımcı olan programın özellikleri arasında gizliliği koruma özelliği de bulunuyor. Bu kapsamda örneğin; bir alışveriş sitesinde ürün aradığınızı varsayalım. Daha sonra hangi siteye girerseniz girin, karşınıza o aradığınız ürünle ilgili reklamlar gelecektir. Program bunu engelleme özelliği de sağlamaktadır.

Ayrıca, İnternet Hizmet Sağlayıcınız (ISP) torrentlerden hoşlanmıyor, ama yasal kullanıldıkları sürece de sorun etmiyor. Ancak torrent kullandığınızda ISP’niz internet hızınızı yavaşlatır. Bu durumda program ile Web trafiğiniz şifrelendiğinde ISP’niz hangi hizmetleri kullandığınızı göremez, dolayısıyla hızınızı azaltmayacaktır. En önemlisi web trafiğinizin şifrelenmesi ile size ek bir güvenlik sağlar.

Not: Programı indirmek için VPN kullanmanız gerekmektedir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Avira Phantom VPN

 

 

Yazan: meto

Avira Phantom VPN 2.38.1.15219 YAPILAN YORUMLAR