Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVS Audio Converter ikon

AVS Audio Converter 9.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVS Audio Converter  –  Ses ve Video Dönüştürme

 

AVS Audio Converter, WAV, PCM, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, AMR ve diğerleri: çeşitli formatları arasında ses dönüştürme işlemi yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

AVS Audio Converter, çeşitli formatlarda ki medya dosyalarınızı tek tek yada toplu olarak dönüştürme imkanı sağlayan bir programdır. Programın şık ve kolay kullanılabilir bir arayüzü bulunuyor. Dönüştürmek istediğiniz dosyaları tek bir tuşa basarak kolayca dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.  Bunun dışında, programın kesme ekleme gibi basit düzenlemeler yapma özelliği de bulunuyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir programdır.

AVS Audio Converter

Özellikler:

Tüm Key Ses Biçimleri arasında dönüştürme
Bu program ile dönüştürme yapma işlemi oldukça kolaydır. Desteklediği MP3, WMA, WAV, M4A, AMR, OGG, FLAC, MP2, vb APE formatlara dönüştürme işlemi için bir tuşa basmak yeterlidir.

Video ve Ses Dosyalarını Dışarı Aktarma
Dönüştürdüğünüz ses ve video dosyalarını, DVD, MPEG, MP4, AVI, DivX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, vb QT ve FLV, formatlarında kayıt edebilirsiniz.

M4B dosyaları dönüştürme
Program ile M4B biçiminde dönüştürme yapabilirsiniz. Böylece IPod / iPhone için ses dosyaları hazırlayabilirsiniz.

IPhone için Ringtone (Zil Sesleri) oluşturma
Düzenlediğiniz ses dosyalarını iPhone için M4R biçiminde kaydedebilirsiniz. Bu şekilde kişisel zil sesi melodisi yapmak mümkün olmaktadır.

Ses Dosyaları düzenleme
Trim, parçaları silmek dosyaları birleştirmek, birlikte efektleri uygulamak programın diğer özelliklerindendir. Ses dosyalarında ki ekstra metin bilgilerini de değiştirebilirsiniz.

Program İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Hollandaca, Lehçe ve Rusça dillerini desteklemektedir.

 

 

Yazan: meto

AVS Audio Converter 9.1 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları