AVS Audio Editor ikon

AVS Audio Editor 10.3.1.566

AVS Audio Editor – Ses Kayıt ve Düzenleme Programı 🎧

 

AVS Audio Editor, mikrofonu olan her bilgisayarda sesleri kayıt etmek ve mevcut ses kayıtlarını düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

AVS Audio Editor   sadece kayıt etmek dışında, daha fazla  özelliklere sahip olan gelişmiş bir ses editörüdür. Bu editör yardımıyla, ses kesme, ses ekleme, ses montajlama, gürültü azaltma, efekt ekleme, koro yapma, eko ekleme ve parçaları karıştırıp mix yapma oldukça kolaydır.

Düzenlediğiniz ses dosyalarını daha sonra, FLAC, WAV, M4A, WMA, AAC, MP2, AMR, OGG formatlarında kayıt edebilirsiniz. Bir çok ses kayıt ve düzenleme programı arasında, en iyilerden biri olarak düşünülmesi gereken bir yazılımdır. Ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AudioEditor

KULLANIM VE İNCELEME VİDEOSU

Özellikleri:

 MP3 ses dosyalarını vb, FLAC, WAV, M4A, WMA, AAC, MP2, AMR, OGG  biçimlerinde kaydetmek
 Mix parçaları kesme, ekleme ve silme
 Parçalara geciktirme, flanger, koro ve yankı ekleme
 Mikrofon ile ses kaydetme

Desteklediği Formatlar:

Okuma: MP3, WMA, WAV, M4A, M4R, AAC, AMR, OGG, MP2, ALAC, FLAC, AIFF, AU, AVU, IVF, DIV, DIVX, MTV, AMV, MPG, MPEG, MOD, MPE, MVV, M2V, WMV, ASF, DVR-MS, DAT, IFO, VOB, VRO, M2TS, M2T, MTS, TOD, TS, TP, TP, DV, MKV, OGM, OGV, OGA, OGX, RM, RMVB, RAM, IVR, MOV, QT, M4V, MP4, 3GP2, 3GPP, 3GP, 3G2, FLV, SWF, MKA, HAM, PCM, GSM, ORTA, MIDI, KAR, APE, QCP, MPA, RA, SHN, VOC

Yazma: MP3, WMA, WAV, M4A, M4R, AAC, AMR, OGG, MP2, ALAC, FLAC, AIFF, AU, AVI, IVF, DIV, DIVX, MPG, MPEG, MOD, MPE, MVV, MTS, TOD, MOV, QT, M4V, MP4, 3GP2, 3GPP, 3GP, 3G2, FLV

 

 

Yazan: meto

AVS Audio Editor 10.3.1.566 YAPILAN YORUMLAR