Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVS Image Converter ikon

AVS Image Converter 5.5.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

AVS Image Converter  – Resim Düzenleme Programı

 

AVS Image Converter, JPEG, PDF, RAW, TIFF formatındaki resim dosyalarını birbirleri arasında dönüştürebilen bir resim düzenleme programıdır.

AVS Image Converter sadece resimleri dönüştürmek özelliği ile kalmayıp aynı zamanda bir çok düzenleme işlevselliklerini yerine getirebilme özelliğine sahip bir programdır. Resimleri boyutlandırabilir, fligaran ekleyebilir, efekt ve logolar ekleyebilir,  döndürebilir, boyutlandırabilir ve daha bir çok düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama, birden çok kullanışlı özelliği kapsayan minimalist, şık bir düzen ile birlikte gelir ve böylece dosyalarınız üzerinde kapsamlı kontrol sağlar. Basitliği sayesinde, bilgisayar becerilerine bakılmaksızın birçok kullanıcının bu programı tam anlamıyla anlaması ve çalıştırması mümkündür. Kullanırken zorluklarla karşılaşırsanız, entegre yardım kılavuzuna başvurabilirsiniz.

Çok sayıda desteklenen format ve toplu işleme işlevi

Görüntü dosyalarınızı çok çeşitli biçimleri işleyebildiğinden daha erişilebilir bir biçime dönüştürmenin hızlı ve kullanışlı bir yoluna ihtiyacınız varsa bu uygulamaya güvenebilirsiniz. Desteklediği dosya türleri arasında BMP, JPEG, PDF, PNG, TIFF, GIF, SWF, PCX, TGA ve RAS’ı bulabilirsiniz. AVS Image Converter, toplu işleme özelliklerine sahip olduğu için aynı anda birden fazla dosyayı işlemenize olanak tanır. Bir klasörün tüm dosyalarını ekleyebilir, istediğiniz çıktı biçimini ve hedefi belirtebilirsiniz ve program bunları işlemeye başlar.

İçeriğiniz için görüntü ayarlamaları veya filigran yapın

Bu program, verimli dönüştürme işlevlerinin yanı sıra, parlaklık, kontrast, doygunluk veya renk tonu gibi belirli görüntü özelliklerini ayarlamanıza da olanak tanır. Belgenize kolayca uygulayabileceğiniz çok çeşitli filtreler ve efektler arasından seçim yapmak da mümkündür.

Ek olarak, uygulama dosyalarınızı filigran ekleyerek korumanıza olanak tanır. Bilgisayarınızdaki bir resmi içe aktarmayı veya bu işlem için özel bir metin yazmayı seçebilirsiniz. Diğer bir çok resim düzenleme ve dönüştürme programına alternatif olarak değerlendirilmesi gereken bir yazılımdır. Sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Program  İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Hollandaca, Lehçe ve Rusça dillerini desteklemektedir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AVS Image Converter

 

 

 

 

Yazan: meto

AVS Image Converter 5.5.3 BENZER İÇERİKLER
AVS Image Converter 5.5.3 YAPILAN YORUMLAR