AVS Image Converter ikon

AVS Image Converter 5.2.4.303

AVS Image Converter  – Resim Düzenleme Programı

 

AVS Image Converter, JPEG, PDF, RAW, TIFF formatındaki resim dosyalarını birbirleri arasında dönüştürebilen bir resim düzenleme programıdır.

AVS Image Converter sadece resimleri dönüştürmek özelliği ile kalmayıp aynı zamanda bir çok düzenleme işlevselliklerini yerine getirebilme özelliğine sahip bir programdır. Resimleri boyutlandırabilir, fligaran ekleyebilir, efekt ve logolar ekleyebilir,  döndürebilir, boyutlandırabilir ve daha bir çok düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir çok resim düzenleme ve dönüştürme programına alternatif olarak değerlendirilmesi gereken bir yazılımdır. Sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

AVS Image Converter

Özellikler:

Çeşitli Biçimleri arasında dönüştürme
JPEG, PDF, RAW, TIFF, TGA, RAS, GIF, JPEG 2000, animasyonlu GIF / PNG gibi tüm formatları arasında dönüştürme özelliğine sahiptir. Desteklenen diğer formatların tam listesi için sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Resim Boyutlandırma Ayarları
Fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmak için kolaylık sağlar. Özellikle resimlerinizi çeşitli sitelerde paylaşmak için ihtiyacınız olan bir özelliktir. Çünkü bazı siteler resim yüklediğinizde, yüklemelere boyut sınırı getirmiştir. B u yüzden resimleri tavsiye edilen boyutlara ölçeklendirmeniz gerekebilir.

Efektler Uygulama
Fotoğraflara uygulayacağınız bazı efektler ile, yaşlanma etkisini azaltabilir ya da fotoğrafların siyah beyaz “klasik” görünmesini sağlayabilirisiniz.

Fotoğraflara Filigran
Fotoğraflarınızın size ait olduğunu ve izinsiz paylaşılmasını göstermek için, resimlerinizin üzerine resim yada logo ekleyebilirsiniz. Bunu yaparken isterseniz resimlerinize tek tek, isterseniz toplu olarak fligran ekleyebilirsiniz.

Program  İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Hollandaca, Lehçe ve Rusça dillerini desteklemektedir.

 

 

Yazan: meto

AVS Image Converter 5.2.4.303 YAPILAN YORUMLAR